خبرآنلاين/ علي کريمي هافبک سابق استقلال که در اين تابستان به کايسري اسپور پيوست، دچار يک مصدوميت شديد شد که به نظر مي رسد منجر به فسخ قرارداد او شده است.

علي کريمي هافبک فصل گذشته قطر اس سي و الدحيل که پس از اتمام قراردادش به تيم کايسري اسپور پيوست و منتظر آغاز بازي‌هاي ليگ سوپرليگ ترکيه بود، با مصدوميت جديدي مواجه شد و حالا به دليل آسيب از ناحيه کمر و لگن، بايد عمل جراحي انجام دهد.
اين آسيب ديدگي کريمي در شرايطي رخ داد که اين بازيکن با عقد قراردادي 4 ساله به کايسري اسپور پيوسته بود ولي خيلي زود از دسترس مربي اين تيم ترکيه اي خارج شد و علاوه بر آن دراگان اسکوچيچ هم ديگر اين بازيکن را حداقل در ديدارهاي ابتدايي مرحله نهايي جام جهاني که در ماه‌هاي شهريور و مهرماه برگزار مي‌شود، در اختيار نخواهد داشت.
اما از روز گذشته اخباري درخصوص کريمي در رسانه هاي ترکيه منتشر شد. طبق اطلاعات صفحه شخصي کريمي در سايت ترانسفر مارکت، قرارداد اين بازيکن با کايسري اسپور ترکيه فسخ شده و مقابل نام اين بازيکن، هيچ تيمي ديده نمي شود و اين وب سايت معتبر، کريمي را بدون تيم معرفي کرده است.
از سوي ديگر، در ليست کايسري اسپور در وب سايت فدراسيون فوتبال ترکيه نيز مقابل نام علي کريمي و زوران کروزويچ ديگر بازيکن اين تيم ترکيه اي کلمه فسخ ديده مي شود تا اينگونه به نظر برسد که علي کريمي و کايسري اسپور خيلي زود به پايان همکاري خود رسيده اند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد