خبر ورزشي/ رسول خطيبي در حالي به عنوان سرمربي جديد آلومينيوم انتخاب شده که نشان داده علاقه زيادي به مربيگري در تيم‌هاي سابقش دارد!
اراکي‌ها در شرايطي اعلام کرده اند که با رسول خطيبي براي هدايت اين تيم در ليگ بيست و يکم به مدت ۲ فصل به توافق رسيده اند که هنوز مدت زيادي از اختلاف طرفين و شکايت آلومينيوم از خطيبي نگذشته است.
اين مربي که در نيم فصل اول ليگ بيستم هدايت آلومينيوم را بر عهده داشت با پيشنهاد تراکتور مواجه شد و براي همين آلومينيوم را در نيم فصل رها کرد و همين مسأله باعث ايجاد اختلافات گسترده بين اين مربي و مسئولان وقت اين باشگاه شد و مسئولان آلومينيوم از خطيبي به‌عنوان مربي بي‌اخلاق ياد کردند.
آلومينيوم در ادامه هم از خطيبي و دستيارانش شکايت کرد و در نهايت او با جريمه يک ميليارد توماني نقره داغ شد.  حالا آلومينيوم دوباره به سراغ اين مربي رفته است. البته خطيبي هم در طول دوران مربيگري اش نشان داده علاقه زيادي به کار با تيم هاي سابقش دارد.
او اولين بار تير ماه سال ۹۰ سرمربي ماشين سازي شد و تا دي ماه همان سال روي نيمکت اين تيم نشست. او سال ۹۴ دوباره سرمربي اين تيم شد و تا آذر ۹۵ هدايت ماشين سازي را بر عهده داشت. خطيبي سال ۹۶ براي سومين بار به ماشين سازي برگشت و تا آذر همان سال سرمربي اين تيم بود. او سال ۹۸ هم سرمربي ماشين سازي شد و تا دي ماه همان سال روي نيمکت اين تيم نشست تا فعلا چهار دوره سرمربي اين تيم باشد.
خطيبي خرداد ماه سال ۹۳ سرمربي تراکتور شد و تا بهمن همان سال هدايت سرخپوشان تبريزي را بر عهده داشت. او بهمن ماه سال گذشته براي دومين بار سرمربي تراکتور شد و تا تير ماه امسال سرمربي اين تيم بود.
اين مربي ۴۲ ساله دي ماه ۹۸ سرمربي آلومينيوم شد و تا اسفند ۹۹ اين تيم را مربيگري کرد و حالا براي دومين بار سرمربي آلومينيوم شده است.

 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد