ايران ورزشي/ در بين تيم‌هاي ليگ يک و ليگ برتر هنوز چند باشگاهي هستند که سرمربي خود را انتخاب و معرفي نکرده‌اند. دليل اين مسأله هم مشخص نيست چون يکسري از اين تيم‌ها، به لحاظ مالي هم مشکل ندارند و به راحتي مي‌توانند سرمربي خود را انتخاب کنند تا زودتر کار شروع شود اما فعلاً دست نگه داشته‌اند. در حالي که اکثر بازيکنان در حال انتخاب تيم جديد هستند و بازيکن چنداني که بتواند به اين تيم‌ها کمک کند بيرون نمانده.
يکي از اين باشگاه‌ها که اتفاقاً به لحاظ مالي شرايط خوبي هم دارد، اخيراً با چند سرمربي جلسه داشت اما با وجود اينکه با اکثر آنها جلسه حضوري داشت، هنوز با هيچ‌کدام به توافق نرسيده. دليل اين مسأله هم شرايط سرمربيان نيست، بلکه مديران باشگاه، تکليف خود را نمي‌دانند و ظاهراً نمي‌توانند تصميم نهايي را بگيرند.
اخيراً يکي از اعضاي هيأت مديره همين باشگاه با علي کريمي تماس گرفته و از جادوگر فوتبال ايران خواسته هدايت تيم مورد نظر را به عهده بگيرد. کريمي هم در مذاکره تلفني‌اي که با اين عضو هيأت مديره داشته، توافق کرده و قرار بود به زودي قرارداد رسمي امضا کنند.
علي کريمي که سابقه هدايت تيم سپيدرود رشت را در کارنامه دارد، از دبي به ايران آمد تا قراردادش را نهايي کند اما ناگهان متوجه شد در هيأت مديره باشگاه مورد نظر بلبشو به پا شده و هرکدام از اعضاي هيأت مديره نظر خاص و عجيبي دارند. مثلاً مديرعامل باشگاه مورد نظر در جلسه هيأت مديره اعلام کرد به خاطر اعتراض‌هاي علي کريمي به مديران فوتبالي، نمي‌خواهد اين مربي هدايت تيم را به عهده بگيرد.
نکته جالب اين است که مديرعامل باشگاه که بدون شک يکي از مديران ناکارآمد به حساب مي‌آيد و تا الان موفقيتي به دست نياورده، مربي جواني را پيشنهاد مي‌دهد که اين مربي سابقه چنداني ندارد و معلوم نيست به چه دليل او گزينه باشگاه شده!
اعلام نام همين مربي جوان باعث شد يکي ديگر از اعضاي هيأت مديره موضع بگيرد و نام يک مربي جوان ديگر را مطرح کند که کلاً به اندازه يک فصل، سابقه سرمربيگري ندارد. البته سابقه اين مربي از سرمربي جواني که مديرعامل باشگاه اعلام کرده، بسيار بيشتر است.
با توجه به اينکه عضو هيأت مديره فقط خواست نام يک مربي را اعلام کند تا مديرعامل بي‌خيال گزينه‌اش شود، نام مربيان ديگري هم مطرح شد که ظاهراً يکي از آنها سرمربي سابق تيم اميد ايران است. به هر حال، ناهماهنگي و اختلاف نظر در بين اعضاي هيأت مديره و مديرعامل باشگاه باعث شد جر و بحث عجيبي در اين جلسه صورت بگيرد.
همين مسأله هم ظاهراً به گوش علي کريمي مي‌رسد و او را ناراحت و پشيمان مي‌کند. کريمي هم اگرچه ديگر تمايلي به حضور در اين تيم ندارد اما شاکي شده و عليه مدير باشگاه که بدون شک مي‌توان از او در حال حاضر به عنوان ناکارآمدترين مديرعامل فوتبال ايران نام برد، صحبت کرده. البته کريمي فقط اين مدير را در نظر نگرفته و به مديران ديگري هم ايراد گرفته که کاملاً به حق و درست است.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد