خبر ورزشي/ رضا اسدي براي پوشيدن پيراهن شماره ۸ با علي کريمي اسطوره باشگاه پرسپوليس تماس گرفت.

باشگاه پرسپوليس بعد از جدايي احمد نوراللهي، رضا اسدي هافبک فصل قبل سن پولتن اتريش را به خدمت گرفت تا اين بازيکن را جانشين بهترين هافبک فصل گذشته ليگ برتر کند. خيلي‌ها اسدي را بهترين خريد اين فصل مي‌دانند ولي اينکه اين بازيکن چقدر در فرم ايده آل قرار دارد چيزي است که بايد صبر کنيم.
اسدي همانند نوراللهي علاقه زيادي به شماره ۸ دارد و از کادر فني پرسپوليس خواست حالا که نوراللهي از تيم رفته او شماره دلخواه خود را بر تن کند. يحيي گل محمدي هم با اين درخواست هافبک جديد تيمش موافقت کرد تا اسدي شماره ۸ جديد پرسپوليسي‌ها شود.
اسدي هم در اقدامي جالب و به رسم احترام طي تماسي با علي کريمي اسطوره باشگاه پرسپوليس و فوتبال ايران، براي پوشيدن شماره ۸ که سال‌ها بر تن جادوگر بود رخصت گرفت. اسدي خطاب به کريمي گفت: شما اسطوره فوتبال ايران هستيد و باعث افتخار من است که بتوانم شماره‌اي را در پرسپوليس بپوشم که شما چندين سال بر تن مي‌کردي. به همين خاطر با شما تماس گرفتم تا براي پوشيدن شماره ۸ رخصت بگيرم. 
جادوگر فوتبال ايران هم ضمن تشکر از اين کار اسدي، براي خريد جديد پرسپوليس آرزوي موفقيت کرد. کريمي در اين گفت‌وگو خطاب به اسدي گفت: اميدوارم اين پيراهن براي تو خوش‌يمن باشد و بتواني نمايش‌هاي خوبي در پرسپوليس داشته باشي. آرزو مي‌کنم تو در کنار ساير بازيکنان پرسپوليس بتوانيد نتايج خوب سال‌هاي اخير را تکرار و دل هواداران پرسپوليس را شاد کنيد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد