خبر ورزشي/ خيلي قابل درک نيست که رامين رضاييان، محمد محبي و ... در اردوي تيم ملي حضور نداشته باشند اما جعفر سلماني يکي از بازيکنان ثابت تيم ملي باشد.
مربيگري سليقه‌اي است و هر مربي ديدگاه خاص خود را دارد و ممکن است بازيکني را به ترکيب اصلي تيمش راه ندهد در حالي که آن بازيکن توانمندتر باشد. با اين حال نمي توان منکر شد برخي تصميماتي که توسط مربيان گرفته مي شود عجيب‌تر از آن است که بتوان آن را به راحتي پذيرفت؛ جالب اينکه به جاي پذيرش اشتباه روي تصميمي که گرفته اند تاکيد مي کنند.
اين را مي شود در تيم ملي حال حاضر هم ديد. نمونه اش دعوت از جعفر سلماني در پست دفاع راست تيم ملي. اگر چه اين بازيکن بعد از نمايش‌هايي که در ترکيب صنعت نفت داشت به تيم پورتيموننزه پرتغال راه پيدا کرد اما اصلا در ترکيب اين تيم نتوانست جاي خود را پيدا کند و بار ديگر به فوتبال ايران برگشت! و پيراهن استقلال را برتن کرد.
نمايش اين بازيکن در نيمه نخست بازي با سوريه را ديديم. بازيکني که به جاي نفوذ از سمت راست و ارسال توپ روي دروازه تيم ملي سوريه مدام پاس‌ها را عقب بر مي گرداند و جاب اينکه يکي دوباري که تو سر توپ زد و به داخل آمد پاس هاي دوري که داد به مقصد نرسيد!
نکته جالب اينکه اسکوچيچ به خاطر جعفر سلماني بازيکني چون رامين رضاييان را به اردوي تيم ملي دعوت نکرد تا جايي که حتي مجبور مي شود از علي قلي زاده در پست وينگر راست استفاده کند در حالي که اين بازيکن راست پا است.
محمد محبي هم به اردوي تيم ملي دعوت نمي شود به اين بهانه که بازيکنان حاضر در اردوي تيم ملي بهتر از  او هستند. در حالي که محمد محبي به دليل نمايش‌هاي خوب در ترکيب سپاهان به تيم سانتاکلارا پيوسته است و باشگاه پرتغالي به حدي از جذب اين بازيکن ايراني خوشحال است که حاضر شد شهريار مغانلو را به سپاهان بدهد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد