خبر ورزشي/ قرار بود پرسپوليس در ديداري تدارکاتي برابر تراکتور قرار بگيرد که تيم تبريزي به بهانه داشتن بازيکن کُرونايي از انجام اين بازي به رغم توافق قبلي عذر خواست!
چندي پيش طبق اطلاع رساني سايت رسمي باشگاه پرسپوليس و با اعلام يحيي گل محمدي سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس، سرخپوشان پايتخت قبل از سفر به تاجيکستان و ديدار برابر استقلال، نماينده اين کشور در مرحله يک هشتم ليگ قهرمانان آسيا، سه بازي دوستانه را در برنامه داشتند. تيم استقلال تاجيکستان اين روزها در کوران مسابقات ليگ‌شان است و اتفاقا با نتايج خوبي که کسب کرده انگيزه مضاعفي نيز براي صعود به مراحل بالاتر آسيا دارد.
سرخ‌ها نيز براي اين‌که از شرايط مسابقه دور نمانند و بتوانند در همين مدت محدود به آمادگي و هماهنگي نسبي با ترکيب جديد خود برسند سه بازي داخلي، برابر تيم ملي دانشجويان و دو بازي متوالي با تيم تراکتور تبريز که در مرحله يک هشتم بايد به مصاف النصر برود در دستور کار خود قرار داد.
يحيي گل محمدي سرمربي پرسپوليس درباره برنامه هاي پيش رو براي آماده سازي تيمش گفته بود: شنبه يک بازي دوستانه با تيم ملي دانشجويان داريم و سپس دو بازي تدارکاتي ديگر با تراکتور پيش بيني شده که فکر مي کنم روزهاي دهم و شانزدهم يا يازدهم و هفدهم برگزار مي شود. سعي مي کنيم با بازي تدارکاتي خوب، به مصاف استقلال تاجيکستان برويم.
ديدار با تيم ملي دانشجويان بدون ملي پوشان برگزار و پرسپوليس با نتيجه ۲ بر صفر به پيروزي رسيد.
دو بازي دوستانه ديگر برابر تراکتور اما با تماس تيم تبريزي لغو شد. تراکتوري ها در جواب تماس همتاي تهراني خود مدعي شده اند به دليل ابتلاي چند بازيکن خود قادر به انجام بازي دوستانه با پرسپوليس نيستند.
اين درحاليست که دو ديدار تدارکاتي پرسپوليس برابر تراکتور به دو دليل ديگر لغو شده است؛
اول آن که حاشيه سازي هاي که در دو روز اخير براي تراکتور به وجود آمده است باعث شد تا تيم تبريزي اين بازي دوستانه را لغو کند. انتشار فايل صوتي مذاکره اکبر ايماني در دفتر باشگاه با نظمي مديرعامل و فراز کمالوند سرمربي تراکتور سرو صداي زيادي به پا کرد.
دوم اما شنيديم مالک باشگاه تراکتور که بيشترين اختلافات و درگيري هاي رسانه اي را در سال هاي اخير با تيم پرسپوليس داشته چندان موافق برگزاري بازي دوستانه آن هم در اين شرايط نبوده است.
ناگفته نماند يحيي گل محمدي پس از لغو بازي دوستانه با تراکتور از سرناچاري مجبور شد با اميدهاي پرسپوليس ديداري تدارکاتي انجام دهد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد