فارس/ کادرفني تيم پرسپوليس خواستار برگزاري ديدار دوستانه با پيکان شده است.

تيم پرسپوليس قرار بود قبل از بازي با استقلال تاجيکستان در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا در روزهاي 11 و 17 شهريور دو بازي دوستانه با تراکتور، ديگر نماينده کشورمان در اين مسابقات برگزار کند که به دليل شرايط خاص تيم حريف و ابتلاي برخي بازيکنان و مربي تراکتور به کرونا، ديدارهاي تدارکاتي دو تيم لغو شد.
طبق نظر کادرفني پرسپوليس، بازيکنان اين تيم پس از اين اتفاق پنجشنبه هفته قبل در ديداري دوستانه به مصاف تيم اميد اين باشگاه رفتند و در نهايت با نتيجه پنج بر صفر شاگردان اسماعيل حلالي را شکست دادند. با اين وجود يحيي گل‌محمدي که تصميم دارد بازيکنانش پيش از سفر به دوشنبه در جريان مسابقه قرار داشته باشند، همچنان به دنبال پيدا کردن يک حريف است تا آنها تا قبل از روز جمعه با يک تيم ديگر هم بازي کنند.
پرسپوليسي‌ها در روزهاي اخير درخواست خود براي بازي دوستانه با پيکان را به مجتبي حسيني ارائه کرده‌اند اما سرمربي خودروسازان به دليل اينکه تنها يک هفته از آغاز تمرينات تيمش گذشته و قصدي براي فشار وارد کردن به بازيکنانش در شرايط فعلي ندارد، تاکنون درباره ديدار دوستانه با پرسپوليس جمع‌بندي نکرده و پاسخ مثبتي به اين درخواست نداده است.
البته بايد ديد حسيني که هفته گذشته درخواست فرهاد مجيدي را براي برگزاري ديدار دوستانه پيکان با استقلال رد کرده‌ بود، در نهايت درخواست کادرفني پرسپوليس را قبول خواهد کرد؟


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد