ايلنا/ سرمربي تيم استقلال تهران در نشست خبري پيش از بازي مقابل الهلال عربستان درباره اين مسابقه صحبت کرد.
فرهاد مجيدي در نشست خبري پيش از مصاف با الهلال عربستان اظهار داشت: اول خدمت همه دوستان سلام عرض مي‌کنم. خيلي خوشحالم که در باشگاه الوصل هستم. خاطرات بسيار خوبي با اين باشگاه دارم. از همه مهمتر با آدم هاي بسيار خوبي مانند کاپيتان راشد بولحول مدير باشگاه الوصل کار کردم. تشکر ويژه از باشگاه الوصل مي‌کنم. اين يک هفته‌اي که ما در باشگاه الوصل بوديم تمام امکانات را در اختيار ما گذاشتند. با ما کمال همکاري را کردند.
او در مورد بازي فردا گفت: ما خيلي خوب مي دانيم که بازي بسيار سختي داريم. از نظر من تيم الهلال بهترين تيم عربستان است. ما سعي کرديم که در هفته گذشته روي تمام نقاط تيم عربستاني کار کنيم. اميدوارم که فردا بتوانيم فردا بازي خوبي انجام بدهيم. بايد روراست يک مشکل را بگويم که با کارشکني هاي زياد و مشکلات به اين بازي رسيديم ولي خيلي قاطعانه به هواداران استقلال اين پيام را مي دهم مطمئن باشد که بازيکنان تيم با تمام وجود فردا براي تيم استقلال و هواداران استقلال بازي خواهند کرد.
سرمربي استقلال در پاسخ به اين سوال که دروازه بان تيمش به کرونا مبتلا شده به خبرنگار عربستاني پاسخ داد: در مورد مشکلات تيم نه تنها خودم بلکه بازيکنان تيم اين تصميم را گرفته ايم که اصلا به مشکلات فکر نکنيم و تمرکز ما روي بازي فرداست. سوال هاي زيادي در ذهن ماست که بدون جواب است. دوره مقدماتي بازي ها در عربستان برگزار شد و ما در گروه بسيار سختي بوديم. من همانجا هم از فدراسيون فوتبال عربستان تشکر کردم، بازي را به بهترين نحو ممکن انجام دادند و ما با زحمت بازيکنان به عنوان تيم اول صعود کرديم. الان حق ماست که در خانه خودمان بازي کنيم. حال چرا اينکه در ايران بازي نمي‌کنيم، جوابش را من نمي‌دانم. 10 روز پيش تيم ملي سوريه در ايران بازي کرده، چه فرقي بين بازيکنان سوريه و الهلال وجود دارد؟ ما دوبي را انتخاب کرديم که ايرانيان زيادي را دارد ولي بازي فردا هم بدون تماشاگر است. اگر فردا بازي را برنده باشيم دور بعدي دوباره در عربستان است. دليلش را نمي‌دانم!

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد