ورزش 3/ شاگردان ژاوي موفق به کسب پيروزي دو گله مقابل السيليه شدند.
در آخرين مسابقه هفته اول فصل جديد ليگ ستارگان قطر، السيليه در حالي که رامين رضاييان را در جمع نفرات اصلي خود داشت، از ساعت ۲۱:۵۰ يکشنبه شب در ورزشگاه ثاني بن جاسم به مصاف تيم مدعي قهرماني السد رفت.
السد که فصل گذشته به قهرماني در ليگ ستارگان رسيده و امسال هم براي تکرار اين عنوان تلاش مي‌کرد، در نيمه اول نمايش کاملا برتري نسبت به ياران رضاييان داشت و توانست با گل‌هاي بوعلام خوخي و رودريگو تاباتا به برتري دو بر صفر برابر السيليه دست يابد.
ياران رضاييان در نيمه دوم براي جبران نتيجه تلاش کردند و دو شوت در چارچوب در مقابل صفر شوت در چارچوب السد زدند، اما در گلزني ناموفق بودند و در نهايت هم با شکست ۲ بر صفر فصل جديد ليگ ستارگان را شروع کردند.
رامين رضاييان، مدافع ايراني السيليه که در تقابل‌هاي گذشته برابر السد سابقه گلزني يا پاس گل داشت، در نخستين بازي فصل جديد مقابل شاگردان ژاوي ۸۸ دقيقه در زمين بود و در دقيقه ۶۴ يک کارت زرد دريافت کرد.

ضربه ايستگاهي رامين رضاييان در دقيقه 63 ديدار با السد به زير طاق دروازه اصابت کرد و در حالي روي خط فرود آمد و تبديل به گل نشد که او خيز خود را براي خوشحالي گل گرفته بود!

بازيکن ايراني السيليه قطر در فصل گذشته ليگ ستارگان مجموعا ۲۱ بازي انجام داد که در اين مدت توانست ۵ گل به ثمر رساند و يک پاس گل بدهد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد