ورزش 3/ ايمان مبعلي که به عنوان يکي از دستياران عبدالله ويسي به کادرفني فولاد اضافه شده است، گفت که صد درصد توانش را براي شاد کردن هواداران فولاد به نمايش خواهد گذاشت.
پس از تغييراتي که در مديريت فولاد رخ داد، جواد نکونام پس از پايان قراردادش از اين تيم جدا شد تا مديريت جديد، عبدالله ويسي به عنوان سرمربي جديد خوزستاني ها انتخاب کند. پس از انتخاب ويسي، او نيز اعضاي کادرفني خود را انتخاب کرد که نام ايمان مبعلي در ميان آنها ديده مي شود.
ايمان مبعلي که با فولاد به فوتبال ايران معرفي شد و سابقه 2 دوره حضور در اين تيم را دارد، به عنوان يکي از فولادي هاي اصيل به کادرفني عبدالله ويسي اضافه شده است. مبعلي روز گذشته با انتشار پستي خوشحالي اش را از بازگشت به فولاد ابراز کرد.
مبعلي در اين پست اينستاگرامي نوشته است: به خاطر بازگشت به فولاد خوزستان خوشحالم، بازگشت به تيمي که نوجواني و جواني ام را در آن سپري کردم. زماني که به عنوان يک جوان براي اولين بار پيراهن فولاد را در يک بازي رسمي پوشيدم احساس کردم مي توانم کارهاي بزرگي انجام دهم و به لطف عشق و استقبالي که از شما هواداران دريافت کردم، يک داستان زيبا آغاز شد.
با خودم از همان روز اول عهد کردم هر بار که پيراهن فولاد را برتن مي کنم شما طرفداران را نوميد نکنم و هر روز، در هر تمرين و به ويژه در بازي‌ها صد درصد توانم را براي شاد کردن شما به نمايش گذاشتم. با همراهي همبازيانم و حمايت شما خوبان قهرماني بزرگ و خاطره انگيزي را در سال 84 در ليگ برتر تجربه کرديم و اشک شوق ريختيم،حالا به همان تيم دوست داشتني و جواني ام بازگشته ام، همراه با عبدالله ويسي که نقش تاثير گذار و مهمي در آن قهرماني فولاد در ليگ چهارم داشت.
امروز نمي خواهم حرف از مشکلات، جدايي بازيکنان کليدي يا پنجره هاي بسته بزنم و دوست دارم باز هم مثل دوران بازي در مورد قهرماني و افتخار صحبت کنم. آقا عبدالله جزو مربياني است که هم قهرمان ليگ برتر شده ( با فولاد و استقلال خوزستان) و هم به دنبال قهرمانيست، ولي بايد شرايط قهرماني را به مرور فراهم کرد. بايد پروژه اي ساخت قانع کننده براي رسيدن به قله هاي بلند مرتبه و تيمي براي آينده...
اين تيم و اين گروهي که با کوله باري از خاطره گرد هم جمع شده ارزش يک اعتماد ديگر را دارد. برادر شما ايمان مبعلي.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد