ايلنا/ يدالله اکبري درباره بازي امشب استقلال مقابل الهلال گفت: بچه ها بايد با تمام توان و محکم بازي کرده تا فرصت گل بيشتري نصيب تيم شود.
به نقل از راديو ورزش؛ يدالله اکبري بازيکن اسبق تيم ملي و استقلال تهران در گفت و گو با برنامه از فوتبال چه خبر (گروه مسابقات) درباره بازي امشب استقلال و الهلال گفت: اين تيم يکي از تيم‌هاي بسيار قدرتمند آسياست. ۲ بازيکن حرفه اي در خط جلو دارد. امشب يکي از بهترين بازي‌هاي غرب آسيا مي‌تواند باشد. فکر مي‌کنم استقلال هم با بازيکنان خوبي که گرفته و اگر در بازي امشب خودشان باشند قطعا برنده مسابقه است چرا که هميشه ديدار اين دو تيم پاياپاي بوده است.
وي درباره جدايي بازيکنان اساسي از استقلال افزود: فرهاد مجيدي بازيکنان شايسته اي را جذب کرده است. قطعا مشکلاتي به وجود خواهد آمد چرا که بازيکنان جديد تا به حال در کنار بقيه اعضاي تيم بازي نکردند. به هر حال بازيکنان خوبي بودند که به اين تيم بزرگ دعوت شدند. بازي مهمي را پيش رو داريم و تيم حريف هم قوي است ولي استقلال هم دست و پا بسته نيست و هميشه با اين تيم خوب بازي کرده است. مخصوصا با اين عرب‌ها هميشه فيزيکي و جنگنده بازي کرديم. اميدوارم امشب برنده ميدان باشيم.
يدالله اکبري با اشاره به نوع بازي استقلال اظهار کرد: چون تيم رقيب بازيکنان حرفه اي دارد نبايد در مقابل آن تدافعي بازي کرد. استقلال هم هميشه حمله اي بازي کرده است. چرا که استقلال هم تيم بزرگي در آسيا است و الهلال هم با وجود بازيکنان قوي از ما ترس دارد. اگر عقب بياييم قطعا کار براي ما سخت خواهد شد. من در برابر اين تيم بازي کردم و گل هم زدم و از قديم هم داراي بازيکنان خوب بودند. امشب هم بچه ها بايد با تمام توان و محکم بازي کرده تا فرصت گل بيشتري نصيب تيم شود. بازيکنان حتما بايد امشب دونده باشند.
او در پايان تصريح کرد: بايد يک بازيکن بازي ساز امسال تيم مي‌گرفت. تيم استقلال هميشه همچين بازيکني را داشته است. امين قاسمي بازيکن خيلي خوبي است و قطعا امشب تاثيرگذار خواهد بود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد