تسنيم/ پس از حذف تيم فوتبال استقلال از ليگ قهرمانان آسيا، فرهاد مجيدي به دنبال جذب نفرات جديد است.
تيم فوتبال استقلال پس از حذف از ليگ قهرمانان آسيا، بايد خودش را براي فصل جديد ليگ برتر آماده کند. آبي‌پوشان در حالي در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا به مصاف الهلال عربستان رفتند که نفرات جديدي مثل جعفر سلماني، عارف آقاسي، زبير نيک‌نفس، اميرحسين حسين‌زاده و ... در ترکيب حضور داشتند.
با توجه به اينکه ليگ بيست‌ويکم از 27 مهرماه آغاز مي‌شود، فرهاد مجيدي به فکر برطرف کردن نقاط ضعف تيمش و گرفتن چند بازيکن جديد است. بسياري از بازيکنان داخلي قراردادهاي خود را با تيم‌هاي‌شان بسته‌اند و شرايط براي جذب نفرات داخلي کمي سخت است. مجيدي و کادر فني استقلال به دنبال بررسي شرايط جذب چند بازيکن خارجي هستند تا بلکه بتوانند در پست هافبک مياني و مهاجم بازيکن به خدمت بگيرند.
نکته ديگر، وضعيت فرشيد اسماعيلي است، بازيکني که به دليل اظهاراتش عليه مديران استقلال مورد غضب قرار گرفته و به گفته آنها جايي در تيم استقلال نخواهد داشت، اما مجيدي اعلام کرده اسماعيلي در ليست تمديدي‌ها قرار دارد. با توجه به حذف استقلال از آسيا، شايد مجيدي بار ديگر از مديران باشگاه بخواهد تکليف اين بازيکن را مشخص کنند تا او نيز براي شروع تمرينات جديد حضور داشته باشد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد