تسنيم/ مديران باشگاه بوروسيا دورتموند بازيکني خاص را به عنوان جانشين مهاجم نروژي خود در نظر دارند.
ارلينگ هالند که از زمان پيوستنش به بوروسيا دورتموند همچنان به درخشش با اين تيم ادامه مي‌دهد، مورد توجه باشگاه برزگ اروپايي است و با توجه به وجود بند فسخ 75 ميليون يورويي در قراردادش که تابستان آينده قابليت فعال شدن دارد، گفته مي‌شود اين آخرين فصل حضور او در جمع زردپوشان وستفالن خواهد بود و اين مهاجم نروژي تابستان آينده گام بعدي در دوران حرفه‌اي‌اش را خواهد برداشت.
نشريه آلماني «بيلد» چاپ برلين در تازه‌ترين گزارش خود مدعي شده که مديران باشگاه بوروسيا دورتموند، تيمو ورنر مهاجم آلماني چلسي را به عنوان جانشين هالند در نظر گرفته‌اند و در صورتي که اين مهاجم نروژي قصد جدايي از جمع دورتموندي‌ها را داشته باشد، سراغ به خدمت گرفتن مهاجم پيشين لايپزيگ خواهند رفت.
هالند 21 ساله که ارزش کنوني‌اش در بازار نقل‌وانتقالات 130 ميليون يوروست و تا سال 2024 با دورتموند قرارداد دارد، تاکنون در 66 بازي براي اين تيم به ميدان رفته و آمار 66 گل زده را هم به ثبت رسانده است. از چلسي، منچستريونايتد، پاري‌سن‌ژرمن، رئال مادريد، بارسلونا و ليورپول به عنوان اصلي‌ترين مشتريان اين مهاجم نروژي ياد شده است.
تيمو ورنر هم که تابستان گذشته در ازاي پرداخت شدن بند فسخ 47.5 ميليون پوندي‌اش از لايپزيگ جدا و با امضاي قراردادي پنج ساله به چلسي پيوست، تاکنون در 56 بازي براي آبي‌هاي لندني به ميدان رفته و 12 گل نيز به ثمر رسانده است.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد