ورزش 3/ ريس جيمز، مدافع کناري چلسي، اعلام کرد که مدال قهرماني ليگ قهرمانان و مدال نايب قهرماني يورو 2020 در جريان يک دزدي از خانه او به سرقت رفته است.
سرقت از خانه بازيکن 21 ساله تيم ملي انگليس در حالي  رخ داده که او سه شنبه شب در ترکيب چلسي در ديدار برابر زنيت سن پترزبورگ قرار داشته است. او گفت که اين اموال در گاوصندوقي در خانه‌اش بوده که مدال قهرماني سوپرکاپ اروپا نيز در آن قرار داشته است.
او ويديوهايي از دوربين‌هاي مداربسته خانه خود در زمان انجام اين سرقت بر روي شبکه اجتماعي اينستاگرام منتشر کرد که نشان مي‌دادند چهار مظنون در حال قدم زدن در مسير ماشين روي منزلش هستند و چراغ قوه‌هايي را به سمت خانه گرفته‌اند.
جيمز از مردم خواست که اين افراد را شناسايي کنند و نوشت:« اين مدال‌ها براي بازي با پيراهن چلسي و انگليس به من اهدا شده بود و اين افتخاري است که هرگز نمي‌تواند از من گرفته شود و اهميتي هم ندارد که اين مدال‌ها را براي اثبات حضورم داشته باشم يا خير. به هرحال از تمامي هواداران چلسي و انگليس مي‌خواهم که در شناسايي اين افراد که هرگز زندگي آرامي نخواهند داشت چون شواهد بسياري عليه آنهاست به من کمک کنند.»
جيمز که در ديدار اين هفته برابر زنيت سن پترزبورگ در اولين ديدار از مرحله گروهي ليگ قهرمانان براي چهارمين بار در فصل جديد با پيراهن چلسي به ميدان رفت گفته که پليس از وقايع رخ داده مطلع است و به زودي مجرمان را دستگير خواهد کرد. او همچنين اعلام کرد که در حين انجام سرقت، هيچ فرد ديگري در داخل خانه حضور نداشته است. اين بازيکن در ادامه اضافه کرد:« واقعا خوشحالم که اين شبکه هست تا بتوانم درباره اتفاقي بدي که برايم رخ داده با شما صحبت کنم و اميدوارم در کنار هم بتوانيم اين افراد را دستگير کرده و عدالت را اجرايي کنيم.»

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد