ورزش 3/ ناتان آکه، مدافع منچسترسيتي، اعلام کرد که پدرش دقايقي پس از تماشاي اولين گل پسرش در ليگ قهرمانان از دنيا رفته است.
بازيکن هلندي در جريان پيروزي 3-6 سيتي برابر لايپزيش در ديدار چهارشنبه شب اولين گل تيمش را وارد دروازه حريف کرد تا دومين گلش از زمان پيوستن به اين تيم در تابستان 2020 را به ثمر رسانده باشد.
آکه امروز با انتشار پستي در صفحه اينستاگرام خود اعلام کرد که پدرش که در ساحل عاج به دنيا آمده بود پس از چند هفته بيماري شديد از دنيا رفت. گفته مي‌شود دليل ترک اردوي تيم ملي هلند از سوي آکه در مسابقات اخير انتخابي جام جهاني همين موضوع بوده است.
اين بازيکن در پستي که در صفحه اينستاگرامش منتشر کرده نوشت:«چند هفته اخير سخت‌ترين روزهاي زندگي من بوده، پدرم بسيار بيمار بود و هيچ درماني روي او جواب نمي‌داد. من خوش شانس بودم که نامزد، خانواده و دوستانم بسيار حمايتم کردند. ديروز پس از دوراني سخت توانستم اولين گلم در ليگ قهرمانان را به ثمر برسانم و تنها چند دقيقه پس از اين گل بود که پدرم با آرامش در حالي که مادر و برادرم در کنارش بودند از دنيا رفت. شايد سرنوشت همين بود چون او هميشه از ديدن بازي من خوشحال مي‌شد و افتخار مي‌کرد. من مي‌دانم که تو هميشه با من هستي، هميشه در قلب من خواهي بود و اين گل براي تو بود پدر.»
اين بازيکن 26 ساله در تابستان 2020 و با قراردادي به ارزش 45.3 ميليون يورو از بورنموث جدا شده و به جمع شاگردان پپ گوارديولا اضافه شد. او از سال 2017 نيز سابقه حضور در تيم ملي هلند را داشته و در اين مدت 22 بازي با پيراهن اين تيم انجام داده است.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد