ميزان/ بازيکن سابق تيم ملي فوتبال کشورمان گفت: بازي خوبي مقابل عراق به نمايش گذاشتيم اما همچنان در دفاع مشکل داريم.
بهزاد داداش‌زاده در رابطه با پيروزي ۳ بر صفر تيم ملي فوتبال ايران مقابل عراق اظهار داشت: بازي بهتري نسبت به عراق به نمايش گذاشتيم. از اين جهت به بازيکنان و کادر فني تيم تبريک مي‌گويم که در اين شرايط سخت کرونايي و اقتصادي، دل مردم را شاد کردند و اميدوارم اين موفقيت‌ها ادامه دار باشد. تيم ملي در فاز حمله طوفاني بود اما همچنان در دفاع مشکل داشت. کنعاني‌زادگان چند بار در محوطه جريمه دست‌وپاچه‌ و شتابزده عمل کرد. زوج شجاع و کنعاني‌زادگان شايد در پرسپوليس خوب باشند اما در اين سطح نه. بايد بدانند در بازي‌هاي ملي جاي اشتباه نيست و هر خطاي بي موردي خطرناک است.
وي در ادامه گفت: عراق هميشه براي ما رقيب سرسختي بوده و اينبار هم حريف آساني نبود. همانطور که ديديم دوندگي بالايي داشتد اما ايران به مراتب قوي‌تر شده است. ما توانستيم ۹۷ درصد از بازيکنان تيم را از دور قبل حفظ کنيم و اين يک نکته مثبت است البته که هيچ تيمي را نبايد دست کم گرفت. براي صعود به جام‌جهاني بايد همه بازي‌ها را ببريم. بايد خودمان را جلوي کره محک بزنيم. اين تيم بازيکنان سرعتي دارد.
بازيکن سابق تيم ملي فوتبال کشورمان در رابطه با تعويض‌هاي اسکوچيچ عنوان کرد: تعويض‌هاي او خيلي خوب بود و شجاعتش را نشان مي‌داد. چرا که وقتي يک تيم جلو است معمولا به خط دفاع بازيکن اضافه مي‌کنند تا نتيجه حفظ شود، اما اسکوچيچ وقتي جلو بوديم وينگر اضافه کرد. در آخر نيز تعويض‌هاي خوبش جواب داد و او توانست تيم عراق را در زمين خودش حفظ کند.
داداش‌زاده گفت: مربي خارجي هم حسن دارد هم اشکال! بزرگترين حسن مربي خارجي اين است که دنبال حاشيه نيست و برايش فرقي نمي‌کند کدام بازيکن بازي مي‌کند، فقط کار خود را انجام مي‌دهد و پولش را مي‌گيرد. اسکوچيچ مدت زيادي است در ايران بوده و با اخلاق ايراني‌ها آشنا است. او توانسته قلب بازيکنان را به دست آورد. اما مربي ايراني ايراداتي دارد به عنوان مثال ممکن است با بازيکن لج کند، انگ بزند و يا تباني صورت گيرد. ايراد مربي خارجي هم اين است که وقتي بحران در تيم ايجاد شود نمي‌تواند تيم را جمع کند. اما در مربي ايراني اين اتفاق بيفتد، مشکل زود حل مي‌شود، مثلا فردي مثل کريم باقري دخالت مي‌کند و قضيه فيصله پيدا مي‌کند.
بازيکن سابق تيم ملي فوتبال کشورمان در پايان با اشاره به اينکه معلوم بود کادر فني براي بازي وقت گذاشته و حريف را آناليز کرده است تصريح کرد: ايران نشان داده هميشه غيرقابل پيش بيني است، در اين بازي ديديم با وجود اينکه پست اصلي نورافکن دفاع نيست، اما توانست در دفاع خوب کار کند. اين نشان مي‌دهد اسکوچيچ به شناخت کافي از بچه‌ها رسيده است. ايران در قرعه خوبي قرار گرفته و ما مي‌توانيم با اقتدار به جام‌جهاني صعود کنيم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد