ورزش 3/ ديميتار برباتوف، بازيکن سابق منچستريونايتد، به اوله گونار سولسشر هشدار داد که ممکن است کريستيانو رونالدو باعث ناراحتي و نارضايتي ساير بازيکنان اين تيم شود.
فوق ستاره پرتغالي بازگشتي شکوهمند به اولدترافورد داشت و موفق شد سه گل در دو بازي به ثمر برساند. اين بازيکن در ديدار اولش برابر نيوکاسل دو گل به ثمر رساند و در برابر يانگ بويز در اولين ديدار مرحله گروهي ليگ قهرمانان نيز تک گل تيمش را به ثمر رساند. همين موضوع باعث شد که بسياري صحبت از حضور يونايتد در کورس قهرماني اين فصل کنند.
اما برباتوف معتقد است جذب بازيکني با کيفيت رونالدو مانند شمشير دو لبه است. بازيکن سابق تيم ملي بلغارستان باور دارد که درخشش رونالدو فرصت رقابت را از بازيکناني چون ادينسون کاواني و آنتوني مارسيال گرفته و بدون شک باعث ناراحتي آنها خواهد شد.
برباتوف در گفتگو با بت فر اظهار داشت:« دو بازي و سه گل براي کريستيانو رونالدو، اين تاثير فوري من را شگفت‌زده نکرد چون او هر فصل بهتر و بهتر مي‌شود. شما نمي‌توانيد قدرت گلزني و روحيه‌اي که با خود به تيم مي‌آورد را انکار کنيد. هواداران استقبالي فوق العاده از او داشتند و او نيز با دو گل جواب آنها را داد. بايد ديد که اوله چطور ساير بازيکنان را هم خشنود نگه مي‌دارد. او کسي است که تصميم نهايي درباره استفاده از کاواني و مارسيال را خواهد گرفت. مديريت تيمي پر استعداد کار دشواري است چون بعضي بازيکنان حس مي‌کنند کنار گذاشته شده‌اند.»
او در ادامه اضافه کرد:« کاواني احتمالا ناراضي است. او فصل اول بسيار خوبي در يونايتد داشت و حالا از ترکيب اصلي کنار گذاشته و شماره پيراهن هفتش را نيز از دست داده است. اميدوارم اوله گفتگوي صادقانه‌اي با کاواني درباره برنامه‌اش در تيم داشته باشد. شما به عنوان يک بازيکن در اين موقعيت درک مي‌کنيد که کار سرمربي اين است که بهترين ترکيب را انتخاب کند اما هميشه مي‌خواهيد بازي کنيد و کنار گذاشته شدن شما از تيم باعث ناراحتي‌تان خواهد شد.»

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد