ورزش 3/ آرون ون بيساکا، مدافع منچستريونايتد، به دليل انجام تخلف رانندگي بايد در ماه دسامبر در دادگاهي حاضر شود.
اين بازيکن 23 ساله در ماه ژوئن در شهر منچستر به دليل عدم اجازه رانندگي از سوي پليس متوقف شد و  پليس ماه گذشته تصميم گرفت گواهينامه و بيمه‌نامه او را توقيف کند. ون بيساکا در حال حاضر هنوز اجازه رانندگي را دارد چرا که منع او تا برگزاري دادگاه کنار گذاشته شده است.
وکيل او به دادگاه منچستر گفته که اين بازيکن در زمان متوقف شدن خودروي خود از سوي پليس نمي‌دانسته که اجازه رانندگي ندارد. اين اتفاق چند روز پس از اين رخ داد که دادگاهي در ليدز تصميم گرفت اجازه رانندگي را به مدت شش ماه از او بگيرد چرا که حاضر نشده بود اطلاعات راننده خودرويي که در سپتامبر 2020 با سرعت بيش از حد مجاز حرکت کرده بود را ارائه کند.. وکيل اين بازيکن مدعي شده که نامه ارسال شده از سوي دادگاه به آدرس قديمي اين بازيکن ارسال شده و به دستش نرسيده است.
ون بيساکا در جولاي 2019 با قراردادي به ارزش 45 ميليون پوند از کريستال پالاس به منچستريونايتد ملحق شد. اين بازيکن بايد در تاريخ 20 دسامبر در دادگاه حاضر شود تا شخصا توضيح دهد که چرا حاضر به ارائه اطلاعات مربوط به تخلف سرعت غيرمجاز را در اختيار دادگاه قرار دهد.
به نظر مي‌رسد که ون بيساکا شرايط خوبي را پشت سر نمي‌گذارد. او در ديدار اين هفته ليگ قهرمانان برابر يانگ بويز در هفته اول مرحله گروهي ليگ قهرمانان به دليل خطاي شديد پيش از پايان نيمه اول از زمين اخراج شد و همين موضوع باعث شد که انتقاداتي بسياري از او صورت بگيرد.  

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد