ورزش 3/ احتمال دارد که زلاتان ابراهيموويچ، مهاجم ميلان، بتواند در ديدار برابر يوونتوس در مسابقات سري A در زمين حضور داشته باشد.بازيکن سابق تيم ملي سوئد در ديدار برابر يوونتوس در اواخر فصل گذشته مسابقات ليگ ايتاليا از ناحيه زانو مصدوم شده و مجبور به انجام عمل جراحي شد تا آماده سازي پيش فصل و چند هفته ابتدايي مسابقات سري A را از دست بدهد.
با اين حال اين بازيکن در جريان پيروزي 0-2 هفته گذشته برابر لاتزيو بار ديگر پس از چند ماه دوري با پيراهن ميلان به زمين آمد و موفق شد گل دوم تيمش را نيز به ثمر برساند. هرچند او بار ديگر در ديدار برابر ليورپول در اولين هفته مرحله گروهي ليگ قهرمانان غايب بود. ميلان بدون حضور زلاتان با نتيجه 2-3 در آنفيلد شکست خورد.
حالا ميلان براي ديدار هفته آينده برابر يوونتوس آماده مي‌شود و اين احتمال وجود دارد که ابراهيموويچ نتواند در اين بازي نيز تيمش را همراهي کند. زلاتان در پاسخ به اين سوال که آيا مي‌تواند در بازي برابر يوونتوس به ميدان برود يا خير به خبرنگاران گفت:« آيا مي‌توانم در تورين به ميدان بروم؟ اجازه دهيد ببينيم هر روز شرايط چطور پيش خواهد رفت. بر کسي پوشيده نيست که من مشکل تاندون دارم و نمي‌خواهم ريسک هرگونه عواقبي را در اين زمينه بپذيرم. مي‌خواهم در تمام فصل آماده باشم و فکر نمي‌کنم که سوپرمن هستم. هرچند مشکلم اين است که بيش از حد تلاش کرده و دوست دارم آزار ببينم.»
ميلان يکشنبه هفته آينده در چارچوب مسابقات هفته چهارم سري A بايد در تورين به مصاف يوونتوس برود. يوونتوس تا به حال موفق به کسب پيروزي نشده و با دو شکست و يک تساوي با تنها يک امتياز در رده شانزدهم قرار دارد. از سوي ديگر ميلان با سه پيروزي و کسب 9 امتياز و صرفا به دليل تفاضل گل کمتر از رم در رده دوم قرار گرفته است.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد