ورزش 3/ اشگاه بارسلونا تاييد کرد که مارتين برايثويت، مهاجم دانمارکي، عمل جراحي زانوي خود را با موفقيت پشت سر گذاشته اما مدتي طولاني از ميدان دور خواهد بود. 
برايثويت در آغاز فصل جديد لاليگا در شرايط خوبي قرار داشت و در هر سه بازي اين تيم در لاليگا به ميدان رفته بود. او در جريان پيروزي 2-4 برابر رئال سوسيه‌داد دو گل زد و يک پاس گل نيز ارسال کرد. 
با اين حال مهاجم تيم ملي دانمارک در جريان پيروزي 1-2 بارسا در برابر ختافه دچار مصدوميت جدي از ناحيه زانو شد و همين موضوع باع شد که اين بازيکن در مسابقات انتخابي جام جهاني نيز در اردوي تيم ملي کشورش غايب باشد. 
در حالي که در ابتدا انتظار مي‌رفت اين مصدوميت بسيار جزيي‌تر باشد اما در نهايت تصميم گرفته شد که برايثويت زير تيغ جراحي برود و پيش بيني‌هاي اوليه حاکي از اين است که اين بازيکن سه يا چهار ماه از ميادين دور خواهد بود. بارسا حالا اعلام کرده که آنها بايد شرايط اين بازيکن را پس از انجام عمل جراحي بار ديگر بررسي کنند تا بتوانند زمان دقيق دوري او از ميادين را تخمين بزنند. 
حالا فهرست مصدومان تيم کومان طولاني‌تر از قبل شده است. عثمان دمبله، آنسو فاتي و سرخيو آگوئرو ديگر بازيکنان هجومي بارسا هستند که پيش از اين جز مصدومان اين تيم بودند. آگوئرو که در همين تابستان از سيتي به نوکمپ آمد هنوز در ترکيب بارسا به ميدان نرفته است. بازيکن آرژانتيني تا اواخر ماه مهر نيز آماده بازگشت به ميادين نخواهد بود و اين در حالي است که فاتي هم پس از انجام عمل جراحي زانو در فصل گذشته هنوز به ترکيب بارسا بازنگشته است.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد