تسنيم/ رئيس فدراسيون فوتبال با حضور در تمرين تيم ملي فوتسال ايران در ليتواني، به آنها گفت وظيفه دارند دل مردم را شاد کنند.
به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، شهاب‌الدين عزيزي خادم در حاشيه تمرين امروز (پنجشنبه) تيم ملي فوتسال گفت: در ابتدا برد شيرين مقابل صربستان را تبريک مي‌گويم. هميشه بازي اول سخت است. من بر حسب وظيفه و رعايت توازن بين کليه تيم‌هاي ملي به اين سفر و نزد شما آمدم و اين را بدانيد که فدراسيون فوتبال در کنار شماست. شما بازيکنان تيم ملي فوتسال وظيفه داريد مردم را شاد کنيد و فدراسيون فوتبال وظيفه دارد از شما حمايت کند.
« اميدوارم همه در کنار هم بتوانيم باعث شادي مردم شويم.»، وي ضمن بيان اين جمله گفت: در بازي‌هاي آينده همه با هم و در کنار هم هستيم و تا آخرين توان‌مان براي برد، موفقيت و پيروزي مي جنگيم. همه دوست دارند تيم ملي نتيجه بگيرد و فدراسيون هم مي‌خواهد اين نتايج درخشان باشد؛ اگر در اين مسير همه با دل‌هاي خود کمک کنند و نيت خير و درستي داشته باشند، خداوند هم کمک مي‌کند تا تيم موفق شود.
بيشتر بخوانيدپرداخت پاداش پيروزي و حقوق معوق اعضاي تيم ملي فوتسال
رئيس فدراسيون فوتبال تصريح کرد: ما در فدراسيون به دنبال توسعه همه جانبه فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلي و فوتبال بانوان هستيم. فدراسيون فوتبال بر حسب وظيفه، تمام قد کنار تيم ملي فوتسال است. دليل غيبت من در بازي اول مقابل صربستان، ترافيک کاري مربوط به سفر به قطر و مسائل مربوط به تيم ملي بانوان بود. متأسفانه نتوانستم سريع‌تر کنار شما حضور پيدا کنم. درست مانند بازي اول تيم ملي فوتبال در بحرين، اما به محض اينکه موقعيتي به وجود آمد، خودم را به کنار تيم ملي فوتسال رساندم.
عزيزي خادم در ادامه خاطرنشان کرد: اميدوارم با روح و تعاون جمعي در کنار هم با وحدت، قدرت و عشق شاد کردن مردم، براي موفقيت تيم ملي فوتسال تلاش کنيم. مطمئن باشيد اين توجه فدراسيون هميشگي خواهد بود. مؤيد اين مطلب هم اين است که تيم ملي بانوان راهي ازبکستان شده تا در مسابقات انتخابي جام ملت‌هاي آسيا شرکت کند و اگر خداي نکرده موفق نشوند و نتيجه نگيرند، هيچ خللي در اراده فدراسيون نسبت به حمايت از فوتبال بانوان ايجاد نمي‌شود. فردا بازي شما را از نزديک مشاهده مي‌کنم.
رئيس فدراسيون فوتبال ادامه داد: اين جام جهاني مي‌تواند انگيزه‌اي براي وحدت، همگرايي و ميل به موفقيت در تيم باشد. موفقيت شما مي‌تواند از لحاظ انگيزشي و روحي بر عملکرد ساير تيم‌هاي ملي اثر بگذارد. نتيجه‌گيري شما عزيزان باعث خواهد شد تا کودکاني که عملکرد شما را از تلويزيون مي‌بينند، ترغيب شوند و به سمت ورزش کشيده شوند و ميل آنها به حضور در اماکن ورزشي، باعث توجه مديران ورزشي و در نهايت رشد زيرساخت‌هاي ورزشي خواهد شد
عزيزي خادم در پايان اظهار داشت: ليتواني قطب بسکتبال اروپاست، اما حالا ميزبان مسابقات جام جهاني فوتسال شده است. بايد توجه داشت يکي از مواردي که باعث مي‌شود فدراسيون فوتبال در مسير توسعه سرعت بگيرد، نتايجي است که شما عزيزان و فرزندان ايران در اين آوردگاه خواهيد گرفت. يک ايران و يک ملت، حامي و هوادار شما هستند و چشم اميدشان به عملکرد شما دوخته شده است.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد