ورزش 3/ مويزه کين، مهاجم يوونتوس، تاکيد دارد که فشاري به خاطر جانشيني کريستيانو رونالدو بر روي خود احساس نمي‌کند.
فوق ستاره پرتغالي در فاصله چند روز تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستاني تصميم گرفت بار ديگر به اولدترافورد برگردد و يوونتوس نيز خيلي زود در تلاش براي جذب جانشين اين بازيکن تصميم گرفت مويزه کين، بازيکن سابق خود، را با قراردادي قرضي به خدمت بگيرد.
حالا کين مدعي شده که نيازي به پر کردن جاي خالي يکي از بهترين بازيکنان تاريخ فوتبال نداشته و در عوض روي تاثيرگذاري خودش در تورين تمرکز کرده است. اين بازيکن در کنفرانس خبري گفت:« من هيچ فشاري براي جانشين رونالدو روي خودم حس نمي‌کنم. من فقط مي‌خواهم به تيمي که در آن رشد کردم و لحظات خوبي را پشت سر گذاشتم کمک کنم. من فقط مي‌خواهم بازي کنم. هيچ فشاري روي من نيست. با پوشيدن پيراهن يوونتوس احساس مسئوليت مي‌کنم.»
به نظر نمي‌رسد که کين صرفا براي جانشيني رونالدو به يوونتوس منتقل شده باشد چرا که مينو رايولا، مديربرنامه اين بازيکن، از چند روز قبل در ايتاليا بود و براي انجام اين انتقال تلاش مي‌کرد. باشگاه ايتاليايي با جدايي رونالدو حالا نبود گلزن را بيش از پيش در خط حمله خود احساس مي‌کند و همين باعث شده که بسياري از اين بازيکن انتظار داشته باشند تا پس از بازگشت به يووه بلافاصله درخشش خود را در اين تيم آغاز کند.
او تا به حال دو بار با پيراهن بانوي پير به ميدان رفته که هر دو بار به عنوان بازيکن تعويضي بوده است. اين بازيکن پيش از اين در سال 2019 از يوونتوس جدا شده و به اورتون رفت اما نتوانست در ليگ برتر نيز سازگار شود و به عنوان بازيکن قرضي به پاري سن ژرمن پيوست که 17 گل در 41 بازي در اين تيم به ثمر رساند تا بار ديگر توجه مديران يووه را به خود جلب کند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد