ورزش 3/ اعضاي هيئت مديره باشگاه بارسلونا اعلام کردند که اين باشگاه در فصل 21 – 2020 ضرر 481 ميليون يورويي را متحمل شده است.

جلسه هيئت مديره بارسلونا پنج شنبه غروب برگزار شد و اين باشگاه با انتشار بيانيه‌اي اعلام کرد که مبلغ 481 ميليون يورو را در فصل 21-2020 از دست داده است. آنها همچنين اعلام کردند که بودجه مدنظر هئيت مديره براي فصل 22-2021 مبلغ 765 ميليون يورو است. اين بودجه بايد در اجلاس نمايندگان که حدود يک ماه ديگر برگزار خواهد شد بررسي شود. 
نکته قابل توجه درباره خروجي اين جلسه و بيانيه منتشر شده از سوي باشگاه اين است که هيچ اشاره‌اي به شرايط ورزشي تيم پس از شکست برابر بايرن و همچنين موقعيت احتمالي و آينده رونالد کومان، سرمربي بارسا، در آن نشده است. 
اعضاي هيئت مديره همچنين به اين موضوع اشاره کردند که کمتر از يک ماه ديگر آزمون راستي آزمايي در باشگاه انجام خواهد شد تا ميزان مسئوليت جوزپ ماريا بارتومئو، مديريت سابق، در در شرايط اقتصادي پيش آمده و همچنين رسوايي بارساگيت مشخص شود. 
در اين بيانيه همچنين آمده که هيئت مديره باشگاه خواهان انجام اصلاحات قانوني براي فعال کردن الکترونيکي نام نويسي اعضا و همچنين کاهش مدت زمان حکم رسمي مديران به پنج سال است.
پيش از اين برخي منابع مدعي شده بودند که شرايط و احتمال اخراج رونالد کومان نيز در جلسه امروز بررسي شده است. اين مربي هلندي سه شنبه شب به همراه تيمش با نتيجه 0-3 در نوکمپ برابر بايرن مونيخ شکست خورد و به نظر مي‌رسد که آينده‌اش روي نيمکت بارسلونا در هاله‌اي از ابهام قرار گرفته است.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد