تسنيم/ برزيل و پرتغال با کسب دومين پيروزي متوالي خود در جام جهاني فوتسال، صعود خود را به دور يک‌هشتم نهايي اين رقابت‌ها قطعي کردند.
هفته دوم مسابقات جام جهاني فوتسال 2021 ليتواني امشب (پنجشنبه)، با برگزاري ديدارهاي گروه‌هاي C و D پيگيري شد.

پرتغال در گروه C با نتيجه 7 بر صفر از سد جزاير سليمان گذشت. مارلون سيا به اشتباه دروازه خودي را گشود و فابيو سسيليو، ريکاردينيو، آندره (دو گل)، اريک و پاني، ساير گل‌هاي پرتغال در اين مسابقه را به ثمر رساندند.
در ديگر ديدار اين گروه که ابراهيم محرابي افشار و گلاره ناظمي در تيم داوري آن حضور داشتند، مراکش با تساوي يک-يک مقابل تايلند متوقف شد. يوسف جواد براي مراکش و جيراوات سورنويچيان براي تايلند گلزني کردند.
در گروه D هم برزيل با نتيجه 4 بر صفر از سد جمهوري چک گذشت. فرائو با دو گلي که در اين مسابقه به ثمر رساند، با شش گل در صدر جدول بهترين گلزنان مسابقات ايستاد و رودريگو و مارلون، ساير گلزنان سلسائو در اين ديدار بودند.
ويتنام هم با نتيجه 3 بر 2 بر پاناما غلبه کرد. دوان پات چائو، مين تري نگوين و وان هيو نگوين براي تايلند گلزني کردند و آبديل کاستريون، هر دو گل پاناما را وارد دروازه نماينده آسيا کرد.
تيم‌هاي پرتغال و برزيل با شش امتياز، صعود خود را به مرحله يک‌هشتم نهايي مسابقات قطعي کردند. جداول گروه‌هاي C و D به شرح زير است:
تيم ملي ايران فردا در دومين ديدار خود در جام جهاني 2021، از ساعت 19:30 مقابل آمريکا صف‌آرايي خواهد کرد. برنامه ديدارهاي فردا به اين شرح است:
گروه E
اسپانيا - ژاپن، ساعت 19:30، سالن کلايپدا آره‌نا
آنگولا - پاراگوئه، ساعت 21:30، سالن کلايپدا آره‌نا
گروه F
ايران - آمريکا، ساعت 19:30، سالن ويلنيوس آره‌نا
آرژانتين - صربستان، ساعت  21:30، سالن ويلنيوس آره‌نا

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد