خبرآنلاين/ فدراسيون بدنسازي اين روزها، دوران عجيبي را پشت سر مي‌گذارد و ابطال انتخابات هم باعث مشکلات دوچندان در آن شده. رييس کميته فيتنس فدراسيون بدنسازي ساعتي پيش از آغاز رقابت‌هاي قهرماني کشور و انتخابي تيم ملي از سمت خود استعفا کرد.
بر اساس اعلام قبلي و برنامه ريزي، قرار بود رقابت‌هاي فيتنس قهرماني کشور و انتخابي تيم ملي از صبح امروز(پنج‌شنبه) در سالن ۱۲ هزار نفري آزادي برگزار شود اما استعفاي ناگهاني امير زندي، رييس کميته فيتنس فدراسيون بدنسازيدر فضاي مجازي باعث تعجب و آشفتگي مسابقات شد.
استعفاي ناگهاني رييس کميته فيتنس باعث شد رقابت‌هاي قهرماني کشور و انتخابي تيم ملي به تاخير بيفتد. همچنين طبق شنيده ها، داوران مسابقات سالن آزادي را ترک کرده‌اند و زمان دقيق آغاز مسابقات مشخص نيست که همين موضوع باعث سرگرداني شرکت کنندگان و ورزشکاران شده است. پيش از اين هم برخي ديگر از مسئولان بخش هاي مختلف اين فدراسيون در روزهاي گذشته به دلايل برخي مشکلات موجود در فدراسيون، از سمت‌هاي خود استعفا کردند.
علاوه بر اين ها، ديوان عدالت اداري به دليل تخلف صورت گرفته در جريان انتخاباتد اين فدراسيون، حکم به ابطال انتخابات داده است که با اين اوصاف بايد سرنوشت اين فدراسيون به کجا ختم مي شود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد