تسنيم/ هفته اول از دور گروهي ليگ اروپا با پيروزي تيم‌هاي فرانسوي و توقف لسترسيتي در مهمترين ديدار هفته خاتمه يافت.
ديدارهاي هفته نخست مرحله گروهي مسابقات ليگ اروپا در فصل 22-2021، پنجشنبه شب به پايان رسيد.
در اين چارچوب شاگردان استيون جرارد در گروه A و در تيم گلاسکو رنجرز ميزبان المپيک ليون بودند و با نتيجه 2 بر صفر مغلوب شدند. کاري توکو اکامبي در دقيقه 23 براي ليون گلزني کرد و جيمز تاورنير مدافع رنجرز، دروازه تيم خودي را در دقيقه 55 به اشتباه گشود. تقابل تيم‌هاي بروندبي و اسپارتا پراگ هم در اين گروه به تساوي بدون گل انجاميد.
براساس اين گزارش، در گروه B موناکو با نتيجه يک بر صفر از سد اشتورم گراتس گذشت. کرپين دياتا در دقيقه 66 موفق به گلزني شد. پي‌اس‌وي آيندهوون هم با تساوي 2 - 2 مقابل رئال سوسيه‌داد متوقف شد. ماريو گوتزه در دقيقه 31 و کودي گاکپو در دقيقه 54 براي آيندهوون گلزني کردند و عدنان يانوزاي در دقيقه 34 و الکساندر ايزاک در دقيقه 39، گل‌هاي سوسيه‌داد را به ثمر رساندند.
همچنين در گروه C، لسترسيتي ميزبان ناپولي بود که اين ديدار با تساوي 2 - 2 خاتمه يافت. آيوسه پرس در دقيقه 9 و هاروي بانرز در دقيقه 64 دروازه ناپولي را گشودند و ويکتور اوسيمهن با گلزني در دقايق 69 و 87، باعث فرار شاگردان لوچانو اسپالتي از شکست در ورزشگاه کينگ پاور شد.
در گروه D نيز اينتراخت فرانکفورت مقابل فنرباغچه به تساوي يک - يک رسيد. سام لامرز در دقيقه 41 براي فرانکفورت و مسوت اوزيل در دقيقه 10 براي فنرباغچه گلزني کردند. المپياکوس هم با نتيجه 2 بر يک مقابل رويال آنتورپ پيروز شد. يوسف العربي و اولگ ريبچيوک در دقايق 52 و 87 گل‌هاي المپياکوس را به ثمر رساندند و امبوانا ساماتا در دقيقه 75 براي رويال آنتورپ گلزني کرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد