تسنيم/ باشگاه استقلال در حالي وارد دور جديدي از حاشيه‌ها شده که مشخص نيست با چه ترکيب مديريتي و فني، بيست‌ويکمين دوره ليگ برتر را آغاز خواهد کرد.
پيش از ديدار استقلال مقابل الهلال عربستان در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا، صحبت‌هايي درباره تغييرات مديريتي در باشگاه استقلال مطرح شده بود.
در شرايطي که گمان مي‌رفت تغييراتي در بدنه مديريتي استقلال رخ دهد، پس از حذف تيم استقلال از آسيا علي اصغر ملکيان، رئيس هيئت مديره و احمد مددي، مديرعامل استقلال صحبت‌هايي را درباره فرهاد مجيدي و برخي بازيکنان انجام دادند که جاي تأمل داشت. آنها اعلام کردند قرار است درباره ادامه همکاري با مجيدي در اولين جلسه هيئت مديره تصميم‌گيري کنند. ملکيان و مددي به صراحت از قطع همکاري با فرشيد اسماعيلي و برخورد انضباطي با بازيکناني چون وريا غفوري و رشيد مظاهري خبر دادند.
از صحبت‌هاي مددي و ملکيان اينگونه برمي‌آيد که آنها تمايلي براي ادامه همکاري با مجيدي ندارند.
چرا مديران استقلال چنين اظهاراتي را انجام دادند؟ يک وجه اين موضوع شايد اين باشد که مددي و ملکيان با تصور اينکه در باشگاه استقلال خواهند ماند، به دنبال تغييرات در کادر فني استقلال هستند و مي‌خواهند به نوعي از برخي بازيکنان هم زهر چشم بگيرند تا در فصل آينده موضعي عليه باشگاه اتخاذ نکنند.
بُعد ديگر ماجرا مي‌تواند اين باشد که مديران استقلال شنيده‌اند که ممکن است تغييراتي در باشگاه انجام شود و مي‌خواهند پيش از کنار رفتن با مجيدي و برخي بازيکنان تسويه حساب کنند.
واقعيت اين است که زمزمه تغييرات مديريتي در استقلال همچنان وجود دارد و سؤال اصلي اين است که مددي زودتر باشگاه را ترک مي‌کند يا مجيدي؟ پاسخ اين سؤال را گذشت زمان خواهد داد و مشخص مي‌کند که استقلال با چه ترکيب مديريتي و فني، وارد ليگ بيست‌ويکم خواهد شد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد