خبر ورزشي/ يکي از بازيکنان استقلال در ترکيب ثابت اين تيم مقابل الهلال زبير نيک نفس بازيکن تازه وارد استقلال در فصل جديد بود.
زبير نيک نفس هافبک دفاعي جديد استقلال که در نقل و انتقالات تابستاني از فولاد خوزستان به اين تيم پيوست تا جاي خالي مسعود ريگي را پر کند در ديدار مقابل الهلال هرگز نتوانست خواسته‌هاي کادرفني را برآورده کند.
اين هافبک ۲۸ ساله سنندجي که ۵۹ دقيقه در ترکيب اصلي استقلال حضور داشت در نهايت جاي خود را به مهدي مهدي پور داد و از زمين بيرون رفت.
او درست 3 دقيقه پس از به ثمر رسيدن گل دوم الهلال (دقيقه 56 توسط سالم الدوساري) به نيمکت تيم تبعيد شد.
اخبار رسيده از اردوي استقلال در دبي حکايت از آن دارد که مربيان استقلال پس از خروج نيک نفس از زمين معتقد بودند که هرگز نتوانسته دستورات تاکتيکي کادر فني را به درستي اجرا کرده و براي رسيدن به شرايط مطلوب نياز به تمرين و بدنسازي بيشتر دارد.
او يکي از بازيکنان تعويضي تيم فولاد در ترکيب اين تيم در ليگ بيستم بود و جواد نکونام هم اعتقاد چنداني به او نداشت چرا که از مجموع ۲۳ بازي در فصل گذشته ليگ برتر تنها در چهار ديدار موفق شد ۹۰ دقيقه در ترکيب تيم فولاد (مقابل ذوب آهن، استقلال - بازي رفت، ماشين سازي و آلومينيوم اراک) به ميدان برود و در ساير ديدارها يا از بيرون به ترکيب اضافه شده و يا پس از يک نيمه از زمين خارج شده است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد