ورزش 3/ باشگاه استقلال نسبت به اطلاعيه تجمع برخي هواداران اين تيم واکنش نشان داد.
 استقلال طي 48 ساعت اخير درگير حواشي شديدتري نسبت به هميشه بوده و اختلاف بين احمد مددي، مديرعامل و فرهاد مجيدي، سرمربي آبي‌ها مشخص‌تر از قبل شده که در همين راستا تعدادي از تماشاگران اين تيم قصد تجمع و اعتراض نسبت به وضعيت موجود را داشته‌اند.
اکنون باشگاه استقلال نسبت به تحرک برخي از تماشاگران واکنش نشان داده و در اطلاعيه‌اي نوشته است:
«باشگاه استقلال اعلام کرد همانطور که پيش از اين اعلام شده باشگاه با احترام به نظرات هواداران باوفاي تيم قصد دارد ضمن ارزيابي و تحليل وضعيت فعلي، بهترين تصميم را در راستاي تامين منافع باشگاه و تيم اتخاذ کند. لذا ضمن تاکيد دوباره بر ارج نهادن به نظرات هواداران واقعي استقلال اعلام مي‌دارد بر اساس برخي شايعات منتشره در شبکه‌هاي اجتماعي برخي افراد که منافع غيرمشروع‌شان در خطر است با سوار شدن بر روي احساسات پاک هواداران قصد تجمع غيرقانوني دارند. بر اساس استعلام انجام گرفته از مراجع قانوني و انتظامي، حضور در تجمع اعتراضي اعلام شده به منزله برهم زدن نظم و امنيت شهر تلقي شده و اين موضوع با اعمال قانون همراه خواهد بود. همچنين خط‌دهندگان و تحريک کنندگان اصلي برگزاري اينگونه تجمع‌ها پيگرد قضايي خواهند شد.
باشگاه استقلال در پايان با در نظر گرفتن احساسات به حق هواداران که از نتايج تيم محبوب‌شان در فصل اخير در ليگ برتر، جام حذفي و ليک قهرمانان آسيا جريحه‌دار شده است اعلام مي‌دارد که هوشياري هواداران در روزهاي آتي مي‌تواند گره‌گشا باشد.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد