خبر ورزشي/ مهاجم پيشين پرسپوليس گفت: پرسپوليس با توجه به آمادگي بسيار بالاي شاگردان يحيي گل محمدي مي‌تواند الهلال را در خانه خودش شکست دهد.
حسين کلاني ملي‌پوش پرسپوليس در دهه ۵۰ درباره بازي اين تيم مقابل الهلال عربستان گفت: به هر حال پرسپوليس يا بايد با الهلال بازي مي‌کرد يا النصر لذا براي پرسپوليس نبايد اين که با کدام تيم بازي مي کند زياد مهم باشد. از لحاظ فني تيم پرسپوليس يکي از بهترين تيم‌هاي آسيا است و با توجه به آمادگي بسيار بالايي که سرخپوشان دارند و در بازي با استقلال تاجيکستان نيز آن را به خوبي نشان دادند به نظر من مي‌توانيم الهلال را در عربستان شکست دهيم و راهي مرحله بعد شويم.
وي افزود: اميدوارم پرسپوليس بتواند در دو بازي آينده خود موفق عمل کند و راهي فينال شود چراکه طي چند سال گذشته دو بار فيناليست شده اما در عين ناباوري نتوانسته است قهرمان آسيا شود.
کلاني تاکيد کرد: من دعا مي کنم که امسال در صورت رسيدن به فينال بتوانيم جام قهرماني را بالاي سر ببريم چرا که پرسپوليس با ۵ قهرماني پي در پي در ليگ فوتبال ايران و دو حضور پرقدرت در فينال ليگ قهرمانان حالا لياقت گرفتن جام قهرماني آسيا را دارد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد