ميزان/ پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اسدي و پاکدل قطعا جاي خالي بازيکناني که رفتند را نتوانستند پر کنند. اما رفته رفته با تيم هماهنگ مي‌شوند.
بهزاد داداش‌زاده در رابطه با پيروزي پرسپوليس مقابل استقلال تاجيکستان در ليگ قهرمانان آسيا اظهار داشت: پرسپوليس شروع خوبي داشت، در نيمه نخست استقلال تاجيکستان مالکيت آنچناني نداشت و توپ بيشتر در دستان شاگردان گلمحمدي بود اما در کل بازي خوبي بود. کسب اين ۳ امتياز را به همه هواداران، مديريت، کادر فني تيم تبريک مي‌گويم.
وي در رابطه با نيمکت‌نشيني عيسي آل‌کثير گفت: جاي خالي او در زمين احساس مي‌شد، اما به هر حال اين موضوع به کادر فني تيم مربوط است. قطعا اگر بود خيلي خوب مي‌شد، اما ما نمي‌توانيم قضاوت کنيم، شايد شرايط خود آل‌کثير مساعد نبوده و مصدوم بوده است.
پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس در رابطه با اينکه آيا جاي خالي نورالهي و مغانلو با خريد‌هاي جديد پرسپوليس پر شده است يا نه، عنوان کرد: اسدي و پاکدل جاي خالي آنها را نتوانستند پر کنند. اما رفته رفته با تيم هماهنگ مي‌شوند و بهتر خواهند شد.
داداش‌زاده با اشاره به اينکه در حال حاضر پرسپوليس در شرايط سختي به سر مي‌برد، تصريح کرد: عزيزي خادم بايد شفاف سازي کند که چرا نگذاشتند بازيکن خارجي براي پرسپوليس گرفته شود. ما نياز به يک فوروارد گلزن چه ايراني چه خارجي و يک دفاع وسط خوب داريم. اگر هم نمي‌توانند بازيکن بياورند لااقل همين بازيکنان را حفظ کنند.
وي افزود: پرسپوليس به دنبال حواشي نيست، اما با اين کار‌ها دارند پرسپوليس را به حاشيه مي‌کشانند و تيم را هم در ليگ و هم در آسيا جريحه‌دار مي‌کنند. حداقل بياييم مشکلات پرسپوليس را حل کنيم تا بتوانيم آبروي يک تيم ايراني را در سطح آسيا حفظ کنيم.
داداش‌زاداه با اشاره به اينکه عمر حرفه اي بازيکنان فوتبال کم است، اظهار داشت: از وزير ورزش مي‌خواهم هر چه زودتر شرايط پرسپوليس را مشخص کند. تيم نياز به پول و بودجه دارد. اگر بازيکن برود مي‌گويند بازيکن بي‌غيرت بود اگر هم بماند که پولش را نمي‌دهند! مديريت باشگاه بايد حقش را از وزارت ورزش بگيرد. چون اين تيم براي دولت است.
پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس در رابطه با استعفاي سميعي و مديريت جديد سرخ‌پوشان گفت: از زحمات سميعي تشکر مي‌کنم، نام او در خانواده پرسپوليس ماندگار خواهد شد، چون تا زماني که بود براي تيم زحمت کشيد. شايد به خاطر شرايط بد پرسپوليس استعفا کرد. مديريت جديد هم صادقانه بايد پول بياورد تا محبوب شود، اينکه فقط اسم سرپرست را يدک بکشد به درد نمي‌خورد.
وي در رابطه با شرايط پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا و ليگ برتر ايران خاطرنشان کرد: شاگردان گل‌محمدي قصد قهرماني در ليگ قهرمانان را دارند پس نبايد برايبشان فرقي داشته باشد که در کدام گروه قرار مي‌گيرند و بايد فقط به فکر برد باشند. پرسپوليس در ليگ بيست‌و‌يکم رقباي سرسختي دارد، 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد