ورزش 3/ تيم ملي آرژانتين با کسب پيروزي مقابل صربستان به استقبال بازي با ايران آمد.
در ادامه رقابت‌هاي هفته دوم جام جهاني فوتسال در گروه F ، تيم ملي آرژانتين که در نخستين مسابقه‌اش به برتري ۱۱ بر صفر مقابل آمريکا رسيده بود، جمعه شب در ويلينوس آرنا مقابل تيم بدون امتياز صربستان قرار گرفت.
صربستان که در نخستين مسابقه‌اش با نتيجه ۳ بر ۲ مقابل ايران شکست خورده بود، در تقابل با آرژانتين فراتر از انتظار ظاهر شد و در دقيقه ۷ به گل رسيد، اما يک دقيقه پس از آن بدشانسي بزرگي آورد و يک اخراجي داد تا قهرمان جهان کار را به تساوي بکشد.
يک دقيقه پس از اين اتفاق، صربستان دوباره پيش افتاد ولي برتري آنها خيلي دوام نداشت و آرژانتين دو گل متوالي در دقيقه ۱۱ به ثمر رساند تا نيمه اول را با پيروزي پشت سر بگذارد.
صربستان که چيزي براي از دست دادن نداشت و به دنبال گرفتن تک امتياز و زنده نگه داشتن شانس صعود از مرحله گروهي بود، در يک ضدحمله گل چهارم را دريافت کرد و با نتيجه ۴ بر ۲ مغلوب آرژانتين مدعي شد.
تيم ملي آرژانتين با کسب پيروزي مقابل صربستان ۶ امتيازي شد تا با توجه به تفاضل گل ۱۳+ در مقايسه با تفاضل گل ايران که ۳+ است، در صدر جدول گروه F قرار بگيرد.
تيم‌هاي ملي فوتسال ايران و آرژانتين که صعودشان به مرحله يک هشتم نهايي قطعي شده، در شرايطي از ساعت ۲۱:۳۰ دوشنبه شب به مصاف هم خواهند رفت که تساوي يا شکست ايران موجب صعود آرژانتين به‌عنوان صدرنشين گروه خواهد شد، اما شگفتي و برتري شاگردان ناظم‌الشريعه مي‌تواند آنها را به رتبه اول گروه F برساند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد