خبر ورزشي/ مدافع ايراني آلتاي اسپور در جريان برتري اين تيم برابر گُزتپه روي گل تيمش تاثيرگذاري داشت.
در مسابقه آغازين هفته پنجم سوپر ليگ ترکيه، تيم فوتبال آلتاي اسپور در حالي که مثل هميشه محمد نادري را به‌عنوان مدافع چپ در ترکيب داشت، از ساعت ۲۱:۳۰ امشب در ورزشگاه بورنووا با گُزتپه رده سيزدهمي ديدار کرد.
آلتاي اسپور که سرمربيگري آن را مصطفي دنيزلي برعهده دارد، در دقيقه ۲۱ صاحب يک ضربه پنالتي شد که آن را هدر داد ولي پنج دقيقه پس از آن يک گل دريافت کرد تا گُزتپه نيمه اول را با برتري پشت سر بگذارد.
در نيمه دوم ياران نادري نمايش هجومي خود را ادامه دادند و در دقيقه ۷۱ به گل اول رسيدند، اما در شرايطي که مسابقه رو به پايان بود، در دقيقه ۳+۹۰ پيکسائو گل دوم آلتاي اسپور را زد تا اين تيم با برتري ۲ بر يک اين مسابقه را پشت سر بگذارد.
گل دوم و سه امتيازي آلتاي اسپور در شرايطي به ثمر رسيد که محمد نادري پس از نفوذ سريع از جناح چپ زمين، سانتر دقيق و خطرناکي به محوطه جريمه ارسال کرد تا دفع ناقص مدافع گُزتپه به پيکسائو برسد و اين بازيکن روي ريباند ارسال نادري، با يک ضربه نمايشي گل برتري تيمش را بزند.
آلتاي اسپور پس از دو پيروزي در ابتداي فصل، در دو مسابقه گذشته‌اش شکست خورده بود که در بازي خانگي امشب دوباره توانست به برتري دست يابد تا ۹ امتيازي شود و موقتا در رتبه ششم جدول سوپر ليگ ترکيه قرار بگيرد.
محمد نادري، مدافع چپ ايراني آلتاي اسپور پس از چهار حضور ۹۰ دقيقه‌اي در مسابقات اين فصل، امشب هم تا پايان بازي با گُزتپه در ترکيب تيمش بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد