ميزان/ نقل و انتقالات يکي از بازيکنان تراکتور با مسائل عجيبي روبرو بوده است.
تيم فوتبال تراکتوردر روزهاي اخير با مشکلات زيادي روبه‌رو شده است. بخشي مهمي از مشکلات پرشورها به مسائل مالي و قرارداد با بازيکنان و مربيان خارجي ارتباط دارد. در اين ميان قرارداد فورچونه داراي مسائل بسيار عجيبي است!
کوين فورچونه در ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ با قراردادي ۳ ساله به تراکتور پيوست. همان زمان عنوان شد که وي عضو تيم ترويس فرانسه است. باشگاه تراکتور تبريز به دليل شکايت کوين فورچونه مهاجم سابق اين تيم، از سوي فيفا به پرداخت مبلغ سنگين يک ميليون و ۱۰۰ هزار يورويي به اين بازيکن محکوم شده است. محکوميتي که با توجه به غيبت اين بازيکن در تمرينات تراکتور و صحبت‌هاي مسئولان وقت باشگاه، کمي عجيب به نظر مي‌رسيد.
يک مبنع آگاه در اين رابطه به ميزان اظهار داشت: بعضي واسطه‌ها به بهانه اينکه  فورچونه تحت قرارداد باشگاه ترويس فرانسه است از تراکتور حق انتقال درياف مي‌کنند؛ اما او بازيکن آزاد بوده است. در واقع اين پول به جيب دلال‌ها رفته و از خزانه تراکتور خارج شده است.
در پيگيري اين موضوع به سراغ  مصطفي کارانديش معاون حقوقي سابق تراکتور  رفتيم و از وي درباره قرارداد بازيکنان خارجي پرسيديم. وي به ميزان اظهار داشت: بعضي قراردادها در دفتر استانبول بسته مي‌شد به همين خاطر معاونت حقوقي تراکتور از آنها بي‌اطلاع بوده است.
هوشنگ نصيرزاده در خصوص قرارداد فورچونه با  تراکتور اظهار داشت: ماجرا از اين قرار بود که TMS  کوين فورچونه در سيستم ثبت نبود. تراکتور به تصور اينکه وي بازيکن آزاد است با او قرارداد امضا کرد؛ اما بعد از آن باشگاه سابقش مدعي حق انتقال وي شد. بيشتر اشتباهات در عقد قرارداد با بازيکنان خارجي توسط کارکنان دفتر استانبول انجام شده است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد