مهر/ يک سايت روسي در گزارشي به حضور تيم کشتي آزاد ايران در رقابت‌هاي جهاني ۲۰۲۱ نروژ پرداخت و حسن يزداني را کاپيتان تيم کشورمان معرفي کرد.

مسابقات کشتي آزاد قهرماني جهان طي روزهاي ۱۰ تا ۱۳ مهرماه در شهر اسلو نروژ برگزار مي‌شود. بر اين اساس يک سايت روسي با پرداختن به ترکيب تيم ملي کشتي آزاد ايران و حضور حسن يزداني در ترکيب اين تيم اعلام کرد: «تيم ايران در حالي در رقابت‌هاي جهاني ۲۰۲۱ نروژ شرکت مي‌کند که حسن يزداني به عنوان کاپيتان اين تيم خواهد بود اما اکثر نمايندگان ايران براي اولين بار در رقابت‌هاي جهاني حضور خواهند يافت.
حسن يزداني دارنده مدال‌هاي طلا و نقره المپيک و طلا، نقره و برنز جهان در وزن ۸۶ کيلوگرم و يونس امامي در وزن ۷۴ کيلوگرم از کشتي گيراني هستند که سابقه حضور در رقابت‌هاي جهاني و کسب مدال را دارند و اميرمحمد يزداني و مجتبي گليج در اوزان ۶۵ و ۹۷ کيلوگرم نيز يک بار در رقابت‌هاي جهاني به ميدان رفته اند که دستشان از مدال دور مانده است.
در ميان ديگر کشتي گيران ايران نام اميرحسين زارع به عنوان دارنده مدال برنز وزن ۱۲۵ کيلوگرم المپيک ريو خودنمايي مي‌کند، ضمن اينکه تيم ايران از کامران قاسم پور قهرمان آسيا در وزن ۹۲ کيلوگرم، عليرضا سرلک نايب قهرمان آسيا در وزن ۵۷ کيلوگرم و رحمان عموزاد، عرفان الهي و محمد نخودي دارندگان مدال طلاي رقابت‌هاي جهاني جوانان در اوزان ۶۱، ۷۰ و ۷۹ کيلوگرم بهره مي‌برد.»

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد