مهر/ با اظهارات مديران باشگاه استقلال بعد از شکست اين تيم مقابل الهلال عربستان، به نظر مي‌رسد جدايي فرهاد مجيدي از اين تيم قطعي است و نزديکترين گزينه به نيمکت استقلال در حال حاضر جواد نکونام است.

پس از شکست استقلال مقابل الهلال و حذف از ليگ قهرمانان آسيا، عملاً فصل براي آبي پوشان در ناکامي در سه جام (ليگ برتر، جام حذفي و ليگ قهرمانان آسيا) به پايان رسيد تا آنها که در نقل و انتقالات هم به زعم کارشناسان عملکرد فوق‌العاده اي نداشتند، براي ليگ بيست و يکم آماده شوند.
در حالي که به نظر مي‌رسيد اين تيم بدون دغدغه نيمکت کارش را براي ليگ بيست و يکم آغاز خواهد کرد، مصاحبه اصغر ملکيان رييس هيات مديره زنگ خطري را براي فرهاد مجيدي سرمربي استقلال به صدا در آورد تا او خيلي هم از آينده کاري‌اش مطمئن نباشد.
پس از ملکيان، گفتگوي جنجالي احمد مددي در يک برنامه زنده تلويزيوني بد که ادامه کار فرهاد مجيدي در استقلال را منوط به نظر هيات مديره دانست. مديران استقلال معتقدند از دست رفتن ۳ جام در يک فصل نتيجه مطلوبي به حساب نمي‌آيد و بر همين اساس ادامه کار با فرهاد مجيدي را با منوط به موافقت هيات مديره کرده‌اند.
احتمال اينکه اين جلسه هيات مديره که گفته مي‌شود در آن تصميمات مهمي گرفته مي‌شود امروز يا فردا برگزار شود زياد است و يکي از تصميمات مهم آن به نيمکت داغي باز مي‌گردد که فعلاً در اختيار مجيدي است.
اصغر ملکيان مرد همه‌کاره اين روزهاي استقلال در روزهاي اخير شخصاً با جواد نکونام تماس گرفته و پيشنهاد سرمربيگري اين تيم را به وي ارائه داده است که اين پيشنهاد ابتدا با موافقت نکونام همراه نبوده است
کاپيتان سابق استقلال که حالا از او بايد به عنوان اصلي ترين گزينه سرمربيگري در اين تيم ياد کرد، تمايلي به جانشيني مجيدي در اين تيم نداشته و پاسخ مثبتي هم به پيشنهاد اوليه نداده است. اما به هر حال اين امکان وجود دارد در صورت راي منفي هيات مديره به ادامه کار مجيدي، معادله فوق بر هم خورده و نکونام راضي به حضور روي نيمکت استقلال شود.
استقلال ظرفيت و پتانسيل تغييرات را در اين روزها دارد و ممکن است اخبار داغ و غير قابل پيش بيني از اين تيم به گوش برسد، اخباري که باعث تعجب و شگفتي هوادارانش شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد