ورزش 3/ ساکت الهامي، سرمربي نساجي به هواداران تيمش قول مي‌دهد اين تيم در نيم فصل دوم دغدغه سقوط نداشته باشد.

الهامي که با آمدنش به نساجي روند مثبتي را با اين تيم طي کرد و آنها را در ليگ برتر نگه داشت در اولين بازي تدارکاتي خود براي آماده سازي تيمش به مصاف سپاهان رفت. او در مورد اين بازي تدارکاتي گفت: يک بازي سخت و پرفشار مقابل سپاهان داشتيم و بعد از بدن‌سازي سنگين در اردبيل و تهران، نيمه اول با نفرات اصلي که شروع کرديم بازي خوبي بود؛ نيمه دوم تغييرات زياد داديم و يک بازي‌اي بود که متاسفانه نيمه دوم سه گل خورديم و يک گل زديم و بازي تدارکاتي همين است و تيم‌ها براي ارزيابي بازي مي‌کنند و تيمم از آنچه فکر مي‌کردم بهتر بود. سپاهان هم تيم خيلي خوبي بود و فکر مي‌کنم تازه شروع کرده‌اند و هنوز به فشار بدن‌سازي نرسيده‌اند و سرحال تر از ما بودند و بچه‌هاي ما خسته به نظر مي‌رسيدند. خوشبختانه جوانان زير ۲۳سال تيم در نيمه دوم بازي کردند و بازي خوبي بود.
سرمربي نساجي در خصوص تيمش اضافه کرد: من مي‌خواستم در فشار بچه‌هاي‌مان را ببينيم و به بچه‌ها گفته بودم که نبايد مصدوم بدهيم و خوب بازي کردند و براي بازي اول که سپاهان را انتخاب کرديم قطعا در بازي‌هاي بعدمان بهتر مي‌شويم و سيستمي هم که بازي مي‌کنيم، با توجه به اينکه فرق کرده نسبت به سال گذشته، مي‌خواستيم ضعف‌هايش را ببينيم و نيمه اول خوب بوديم ولي نيمه دوم کل يازده نفر را تعويض کرديم و جوان‌هايمان هم خوب بودند. سپاهان هم دو تيم داشت و نمي‌توانستي بگويي کدام تيم اصلي است.
او ادامه داد: سپاهان با نفرات گردن کلفتي قرارداد بسته و چون در آسيا هستند بايد هم چنين کاري بکنند. جوان‌هاي ما هم که بازي کردند و گل خوردند من از آنها راضي هستم. جا ماندن بازيکنان‌مان هم به خاطر خستگي بود و ما در اوج بدن‌سازي هستيم و شايد در يک هفته بعد از اين شرايط خوشحال شويم.
او ادامه داد: ما هشتاد درصد تيم‌مان را حفظ کرديم و يک يا دو نفر رفتند و نفراتي جايگزين شدند. عليرضا حقيقي و کريم اسلامي که تازه به نساجي آمدند بازي نکردند و کريم فقط ده دقيقه بازي کرد و هنوز به آمادگي نرسيدند و تيم خوبي داريم.
الهامي در مورد وضعيت ورزشگاه وطني گفت: اطلاعي از روند آماده سازي ورزشگاه وطني ندارم ولي چمن مصنوعي را کنده‌اند و بيرون برده‌اند ولي نمي‌دانم قرار است کجا بازي کنيم. ما برنامه‌اي براي جذب بازيکن خارجي نداريم. درست است باشگاه بدهي ندارد اما ما پتانسيل‌مان همين است که امروز ديديم و شايد فقط يک نفر ديگر جذب شود و راضي هستيم.
او در پايان در خصوص اهداف نساجي گفت: ما بر مبناي اواخر مهرماه بدن‌سازي کرديم و با توجه به اينکه زود شروع کرديم انشاالله تا آخر مهرماه بدن‌هاي بازيکنان‌مان آماده مي‌شود. ما بايد نسبت به تيم خودمان توقع‌مان منصفانه باشد ولي قول مي‌دهم هواداران در نيم فصل دوم با آرامش بيشتري بازي‌ها را نگاه کنند و دغدغه سقوط را نداشته باشيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد