فارس/ فيفا پس از پيروزي تيم ملي فوتسال کشورمان مقابل آمريکا از تاکتيک تيم صحبت کرد و از اميدواري به قهرماني حرف زد.

تيم ملي فوتسال کشورمان شب گذشته با پيروزي برابر تيم ملي آمريکا توانست جواز صعود به مرحله بعدي را بدست آورد. تيم ملي کشورمان دوشنبه بايد در مصاف با آرژانتين، جدي ترين رقيب خود قرار گيرد.
فدراسيون فوتبال جهاني پس از پيروزي تيم ملي فوتسال کشورمان در مصاف با آمريکا نوشت: ايران تاکتيک و استايل 5 سال پيش خود در جام جهاني کلمبيا را پيش گرفته و دوباره دارد با آن سيستم بازي مي کند. تيم ملي ايران در جام جهاني 2016، 13 کارت زرد دريافت کرد که بيشتر از هر تيمي در آن جام بود. اين تيم البته با شکست مقابل روسيه از حضور در فينال بازماند و با پيروزي مقابل پرتغال به مقام سوم دست يافت.
فيفا ادامه داد: ايران در 2 بازي که اکنون در اين جام جهاني انجام داده، 5 کارت زرد دريافت کرده و 2 بار از داور مسابقه کارت قرمز گرفته است. دروازه بان تيم ملي ايران به نام «عليرضا صميمي» در دقيقه 2 از داور کارت قرمز دريافت کرد و از بازي بيرون رفت.
فيفا در ادامه از اتفاق جالب بازي بازي تيم ملي کشورمان مقابل آمريکا و صحنه «علي حسن زاده» صحبت کرد و نوشت: البته تنها توپ نبود که به دروازه آمريکا رسيد. در يک صحنه کاپيتان ايران به نام حسن زاده، موقعيت گلزني را از دست داد و به جاي توپش کفش هايش را به سمت تور دروازه پرواز داد.
فيفا نوشت: ايران پس از آغاز کابوس وار در بازي اول، حالا به اعصاب خود مسلط شده و به مرحله يک هشتم نهايي صعود کرده است. آنها اميدهاي خود را براي قهرماني زنده نگاه داشته اند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد