ورزش 3/ سپاهان اگرچه سه مهره کليدي خود را از دست داد، اما بازيکناني جذب کرده که اين تيم را نسبت به فصل گذشته تقويت کرده است.

اگر اضافه شدن بازيکنان آکادمي سپاهان به ترکيب تيم بزرگسالان و همينطور خريد حسن شوشتري از تيم آرمان گهر را کنار بگذاريم، نيما ميرزازاد، شهريار مغانلو، فرشاد احمدزاده، مسعود ريگي و کريستوفر کنت 5 بازيکني هستند که به جاي جدا شده‌ها به اردوي طلايي پوشان اضافه شدند.
محمد محبي، استنلي کي روش، روح الله باقري، پيام  نيازمند و حاج صفي از بازيکنان سرشناس تيم بودند که جدا شدند  و محرم بازيکناني که در بالا نامشان ذکر شد را براي تقويت تيم در نظر گرفته است.
درنهايت پس از چند هفته تمرين روز گذشته محرم نويدکيا از تيم جديدش در ديدار دوستانه برابر نساجي مازندران رونمايي کرد؛ تيمي که توانست با ارائه يک نمايش بسيار خوب شاگردان ساکت الهامي را با نتيجه 4 بر1 در کمپ الياف شهريار شکست دهد.
از نکات جالب توجه اين بازي مي‌توان به گلزني سروش رفيعي و شهريارمغانلو دو پرسپوليسي سابق اشاره کرد و همينطور نمايش خوبي که بازيکناني نظير محمدرضا حسيني و محمدرضا خلعتبري و برخي ديگر از بازيکنان قديم و جديد تيم داشتند.
در اين ميان اما شايد براي نويدکيا مهم تر از هر چيزي ايجاد هماهنگي ميان بازيکنان جديد و قديمي تيم باشد؛ بازيکناني که برخي از آنها نظير رفيعي، مغانلو، احمدزاده سابقه قهرماني با پرسپوليس را دارند و بيشتر از بازيکنان ديگر مي‌توانند حس و حال قهرماني را به اردوي طلايي پوشان اصفهاني اضافه کنند و به نظر مي رسد عزم آنها به همراه ساير بازيکنان سپاهان پس از فصلي که با 65 امتياز با نايب قهرماني تمام شد، بيش از هر زمان ديگري براي قهرماني جزم است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد