ورزش 3/ ستاره تيم ملي فوتسال در بازي اول مقابل صربستان در عرض کمتر از 2 دقيقه در بازي دوم اخراج شد تا بازي حساس با آرژانتين را از دست بدهد.

عليرضا صميمي، دروازه بان باتجربه تيم ملي فوتسال ايران نمايش خيره کننده در بازي اول مقابل صربستان داشت؛ او با واکنش هاي زيباي خود در طول بازي بارها دروازه ايران را نجات داد و يکي از عوامل اصلي پيروزي شاگردان ناظم الشريعه در بازي اول مرحله گروهي جام جهاني بود.
بازي دوم اما اتفاقي را به همراه داشت که صميمي را خيلي زود از ترکيب تيم ملي ايران حذف کرد. تنها يک دقيقه و 26 ثانيه از شروع مسابقه گذشته بود که عليرضا صميمي بخاطر مهار توپ بيرون از محوطه جريمه و پس از بازبيني ويدئويي داوران، کارت قرمز مستقيم دريافت کرد تا شوک جدي به ايران وارد شود.
باقر محمدي، دروازه‌بان جوان ايران پس از اخراج صميمي درون دروازه قرار گرفت. محمدي نمايش قابل قبولي مقابل امريکا داشت و بايد ديد در بازي حساس مقابل آرژانتين آيا ناظم الشريعه بازهم او را به ميدان مي فرستد يا سپهر محمدي، ديگر دروازه بان باتجربه تيم ملي برابر آرژانتين درون دروازه تيم ملي قرار خواهد گرفت.
خوشحالي امريکايي ها از اخراج صميمي بسيار جالب بود؛ آنها مي دانستند که با حضور اين دروازه بان، گل زدن به ايران خيلي سخت است.
تيم ملي روز دوشنبه مقابل آرژانتين به ميدان مي رود؛ تيمي که با تفاضل گل بهتر بالاتر از ما در مکان نخست گروه F قرار دارد و حتي با تساوي هم به عنوان تيم اول گروه راهي مرحله حذفي خواهد شد. تيم ملي ايران براي صدرنشيني کار سختي خواهد داشت و بايد از سد آرژانتين بگذرد و بايد ديد که اين ماموريت در غياب صميمي محقق مي شود يا خير.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد