ايسنا/ پيشکسوت تيم فوتبال استقلال مي‌گويد بهتر است فرهاد مجيدي در استقلال بماند و به عنوان سرمربي آبي‌ها ابقا شود.
منصور رشيدي، پيشکسوت تيم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ايسنا، درباره شرايط اين روزهاي آبي‌پوشان پايتخت گفت: نمي‌دانم دقيقا چه اتفاقي پيرامون باشگاه استقلال رخ مي‌دهد و چه مشکلاتي باعث شده است اين حواشي پيش بيايد. به نظر من با اين شرايط مشخص نيست چه اتفاقاتي در آينده رخ دهد.
او در ادامه با انتقاد به موضع‌گيري و واکنش مديران باشگاه استقلال گفت: مديران صحبت‌هاي روشني بيان نمي‌کنند. مديرعامل که از طرف وزير ورزش گماشته مي‌شود و آن‌ها کارهاي لازم را انجام مي‌دهند. متاسفانه کسي که مديريت ورزشي بلد باشد، ما در اين کشور ما کم داريم. ما افرادي مثل داريوش مصطفوي و محمد دادکان کم داريم. من مددي را تا به حال نديدم و ايشان را خيلي نمي‌شناسم و واقعا با وجود اين شرايط نمي‌توانم نظر خيلي دقيقي به او بدهم.
رشيدي در پاسخ به اين سول که با وجود مشکلاتي که استقلال به آن دچار شده است، بهتر است مجيدي سرمربي استقلال بماند يا خير،‌ گفت: از اينکه مجيدي يک مربي خوب و جواني است، شکي نيست. در حال حاضر مديران ما به دنبال نتيجه هستند و کاري به آينده هم ندارند.
او افزود: مجيدي کارهايي که کرده است و جواناني به فوتبال معرفي کرده است اما برخي از تصميم‌ها،‌ سليقه‌اي است و مجيدي ترجيح داده است که جوانگرايي کند. اگر جابجايي سرمربي صورت نگيرد، به نظر من به صلاح استقلال است. مجيدي برخي اوقات کارهايي کرده است که شايد به مذاق پيشکسوت‌ها خوش نيامده است اما بهتر است که مجيدي در استقلال بماند و براي سازندگي استقلال تلاش کند.
پيشکسوت تيم فوتبال استقلال در پايان و در پاسخ به اين سوال که فرهاد مجيدي با وجود شرايط اين روزهاي آبي‌ها، ترجيح مي‌دهد در استقلال بماند يا خير، خاطرنشان کرد: شخصيت مجيدي به گونه‌اي است فکر مي‌کنم به هيچ وجه در استقلال نمي‌ماند و مثل سال‌هاي گذشته از استقلال جدا مي‌شود. با توجه به اتفاقاتي که براي فرزاد مجيدي پيش آمده است و او نتوانسته است در کادر فني جايي پيدا کند، فکر مي‌کنم خود فرهاد هم تصميم بگيرد از استقلال جدا شود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد