ورزش 3/ سرمربي استقلال به جلسه هيات مديره اين باشگاه دعوت شده است.
فرهاد مجيدي سرمربي استقلال بعد از شکست اين تيم مقابل الهلال براي رسيدگي به امور شخصي خودش در دوبي ماند و همراه تيم به ايران برنگشت. سرمربي استقلال تمرينات تيمش را هم چند روز تعطيل کرد و قرار است از دو روز ديگر تمرينات از سر گرفته شود.
اين در شرايطي است که استقلال طي روزهاي گذشته اتفاقات عجيبي را تجربه کرده است. احمد مددي مديرعامل استقلال چهارشنبه شب در يک گفت و گوي تلويزيوني اعلام کرد که هيات مديره باشگاه بايد وضعيت و عملکرد مجيدي را بررسي کند و درباره اش تصميم بگيرد.
از اينرو رييس هيات مديره باشگاه با ارسال نامه اي به مجيدي خواهان حضور او در جلسه شده تا درباره مسائل مختلف با اين مربي به گفت و گو بنشينند. اين در شرايطي است که اختلافات ميان مديريت باشگاه و مجيدي کاملا واضح ومبرهن است.
حالا اما مجيدي اعلام کرده به خاطر برخي امور شخصي مجبور است در امارات بماند و مشخص نيست که بتواند در جلسه هيات مديره باشگاه شرکت کند. از طرفي اگر مجيدي بخواهد به جلسه هيات مديره برود،‌بايد فردا به تهران برگردد که اين مساله هنوز قطعي نشده است.
بايد منتظر ماند وديد طي يکي دو روز آينده چه اتفاقاتي پيرامون استقلال رخ مي‌دهد ودر نهايت اختلافات پيش آمده ميان مديريت و سرمربي به کجا کشيده خواهد شد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد