آخرين خبر/ طرح هايي که پوما براي پيراهن سوم تيم ها انتخاب کرده به شدت جنجالي است چرا که در اين پيراهن لوگوي روي پيراهن تيم ها کمرنگ شده است.
به گزارش فوتبالي، پيراهن طراحي شده توسط پوما براي بازي با دورتموند که در بازي مقابل بشيکتاش مورد استفاده قرار گرفت، به شدت جنجال ساز شده است چرا که هواداران تيم آلماني استفاده از اين پيراهن را بي احترامي مي دانند.
هر چند که براي طراحي اين پيراهن از رنگ فسفري استفاده شده تا خاطره قهرماني دورتموند در اروپا در فصل 97-1996 تکرار شود اما مشکل اين جاست که طراحي لباس به شکلي است که لوگوي دورتموند از روي پيراهن محو شده و قابل ديده شدن نيست. در حقيقت انتقادها به حدي بود که پوما مجبور به عذرخواهي شد. بايرون گولدن مدير اجرايي اين شرکت گفت:" متاسفيم که باعث خشم هواداران شديم و دوست داريم که عذرخواهي کنيم. انتقادهاي هواداران به اين خاطر است که لوگوي دورتموند در اين پيراهن آن طور که بايد و شايد قابل مشاهده نيست."
در حقيقت پوما در طرح هاي جديدش ترجيح داده است که لوگوي تيم ها را حذف و اسم تيم ها را جايگزين کند. به طور مثال BVB 09 به جاي لوگوي دورتموند در اين پيراهن قرار گرفته است. خود دورتموند براي حل اين مشکل تصميم گرفت که لوگوي خود را در سمت چپ پيراهن حک کند اما اين اتفاق موثر واقع نشد چرا که لوگو قابل مشاهده نبود. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد