آخرين خبر/ اختلاف هاي هيات مديره و فرهاد مجيدي از چهارشنبه هفته پيش با مصاحبه ملکيان با يک خبرگزاري و حضور مددي در يک برنامه تلويزيوني، جدي تر از گذشته شده است.
به گزارش فوتبالي، مصاحبه‌هاي اخير احمد مددي و اصغر ملکيان نشان مي‌دهد که فرهاد مجيدي نمي‌تواند از ماندنش روي نيمکت استقلال مطمئن باشد و اين احتمال وجود دارد که هيات مديره استقلال به اين جمع‌بندي برسد که با مجيدي قطع همکاري کند و سراغ مربي ديگري برود. البته در همين گيرودار به يکباره سر و کله محمود فکري سرمربي سابق استقلال پيدا مي شود که با مصاحبه هاي تلويزيوني و رگباري به مجيدي مي تازد تا در نهايت خبر شکايت حقوقي مجيدي از فکري از طريق وکيلش منتشر شود. 
همه اينها نشان مي دهد که محمود فکري هنوز از نحوه کنارگذاشته شدنش ناراحت و دلخور است و احتمال دارد اين مصاحبه ها همچنان ادامه داشته باشد. در شرايطي که برخي شايعات و خبرها و گمانه زني ها از جواد نکونام به عنوان گزينه اصلي جانشيني مجيدي نام مي برند، خبرگزاري ايرنا در گزارشي به نکته بسيار جالبي پرداخته است.
طبق ادعاي اين خبرگزاري، بعيد به نظر مي‌رسد که مددي و ديگر مديران استقلالي در شرايطي که تيم توسط مجيدي بسته شده است، بدنبال قطع همکاري با او باشند باشند، بلکه آنها به دنبال زهر چشم گرفتن از مرد محبوب آبي‌ها بودند تا در چهارچوب وظايف قانوني‌اش عمل کرده و پاي خود فراتر نگذارد. در ادامه اين گزارش به اين نکته اشاره شده که قرار است به مجيدي اولتيماتوم داده شود که ديگر عليه مديريت باشگاه صحبت نکند. البته مجيدي چند وقتي هست که عليه مديريت باشگاه مصاحبه نکرده است اما برخي خبرها حاکي از آن است که فرهاد مجيدي دوشنبه به تهران مي آيد و احتمال دارد در برنامه فوتبال برتر شبکه سه شرکت و درباره همه مسايل استقلال مصاحبه کند.
شنيده‌هاي خبرنگار فوتبالي هم حاکي از آن است که جلسه مديران استقلال با مجيدي، به قصد اتمام حجت با سرمربي آبي‌ها صورت خواهد گرفت و در صورتي که مجيدي با شرطهاي مديران باشگاه کنار بيايد، مي‌تواند به همکاري‌اش با استقلال ادامه دهد اما اين ماجرا به راحتي ها هم نخواهد بود چرا که فرهاد مجيدي ممکن است با اين شرط موافقت نکند. او در هر زماني که سرمربي استقلال بوده، بارها و بارها درباره مسايل مديريتي استقلال انتقاد کرده و حتي پس از برد در دربي نيمه نهايي جام حذفي، از اعتصاب بازيکنان تيمش حمايت کرد. اعتصابي که منتقداني هم داشت و گفتند استقلال با اين اعتصاب، نمي‌تواند جام حذفي را بگيرد و اين اتفاق هم افتاد. 
هر چند حتي اينکه باشگاه بخواهد براي مجيدي شرط تعيين کند به صورت رسمي تاييد نشده است.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد