فارس/ ملي‌پوشان کشتي آزاد کشورمان براي حضور در رقابت‌هاي جهاني ۷ مهر راهي نروژ مي‌شوند.
مصطفي ميرعماديان در خصوص وضعيت اردونشينان آزاد، عنوان کرد: وقتي بچه ها از المپيک برگشتند يک مقدار در شرايط بدني خوبي نبودند و نياز به ريکاوري داشتند. همان تايم جوانان هم از جهاني برگشتند، کادرفني نياز داشت برنامه را طوري طراحي کند که هر دو گروه در اين فاصله کمي که تا جهاني بزرگسالان وجود داشت، ريکاوري شده و سپس به آمادگي لازم براي حضور در مسابقات برسند.
مربي تيم ملي کشتي آزاد ادامه داد: خوشبختانه در اين مدت تمرينات هم خوب جواب داد و بدن هاي بچه ها شرايط خوبي دارد. رفته رفته نيز از فشار تمريني کاسته مي شود و روي کارهاي سرعتي کار مي کنيم. اميدواريم بچه ها در زمان مسابقات به پيک آمادگي که توقع داريم برسند.
وي تاکيد کرد که آزادکاران هفتم مهر به سوي نروژ پرواز خواهند کرد و از دهم مهر ماه نيز مسابقات شان شروع خواهد شد.
وي همچنين با اشاره به اينکه تيم اعزامي به اسلو را تلفيقي از جوانان و باتجربه ها تشکيل مي دهند، گفت: اتفاق خوبي در کشتي افتاده است؛ در بحث جوانان با فرماندهي محسن کاوه که توانسته اين شرايط را خوب مديريت کند. حاصل اين تمهيدات اين بود که ترکيب ما جوان شده است. 
اين مربي مازندراني افزود: بعد از المپيک معمولا تيم ها پوست اندازي مي کنند، در کشتي ما هم همين وضعيت اتفاق افتاده است. 4 جوان که زير 20 سال هستند عضو تيم ملي بزرگسالان در جهاني خواهند بود. ان شاءالله تمام اين برنامه ها در مسيري پيش برود که در المپيک پاريس موفق باشيم. اميدوارم بچه ها در نروژ حماسه اي به پا کنند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد