فارس/ بازي امروز گل گهر و فولاد حواشي خاصي داشته است.
در جريان ديدار دوستانه دو تيم گل‌گهر و فولاد، بين بازيکنان دو تيم تنش‌هايي به وجود آمد.
دو تيم فوتبال گل‌گهر سيرجان و فولادخوزستان در ديداري دوستانه به مصاف هم رفتند. در نيمه اول اين بازي گل گهر توسط مهران گلزاري دروازه فولاد را باز کرد.
پس از اين گل، اعتراض بازيکنان ذخيره فولاد به داور در مورد موقعيت آفسايد بازيکن گل‌گهر، باعث درگيري لفظي بين ميلاد زکي‌پور و آن‌ها شد. در ادامه داور با مشورت کمک داور، گل شاگردان قلعه‌نويي را مردود اعلام کرد تا صداي اعتراض بازيکنان گل‌گهر بلند شود.
اعتراض بازيکنان گل‌گهر به کمک داور با دخالت برخي بازيکنان فولاد همراه شد که در اين صحنه احسان مراديان با يکي از بازيکنان گل‌گهر درگيري فيزيکي پيدا کرد اما اين درگيري با دخالت سريع بازيکنان دو تيم ادامه پيدا نکرد.
پس از اين اتفاق ابراهيم ميرزاپور از روي سکوها به مراديان تذکر جدي داد و علوي سرپرست فولاد نيز به بازيکنان کنار زمين اعلام کرد تنها در صورتيکه از آن‌ها خواسته شد، صحبت کنند. دقايقي بعد احسان مراديان با يونس شاکري مهاجم گل‌گهر نيز دچار درگيري لفظي شد. اين بازي که به صورت جدي توسط بازيکنان دو تيم پيگيري مي‌شود با نتيجه صفر-صفر در جريان است.
همچنين در نيمه اول اين بازي ميلاد زکي‌پور و علي عليزاده دو بازيکن گل‌گهر کارت زرد گرفتند که اعتراض آن‌ها به داور را در پي داشت اما حيدر افسري سرپرست گل‌گهر بازيکنان اين تيم را آرام کرد. اعتراضات ادامه دار زکي‌پور در‌ نهايت صداي اعتراض سعيد الهويي مربي اين تيم را بلند کرد.
در جريان اين بازي، برخورد ميلاد زکي پور و سعادت حرداني مي‌رفت درگيري ديگري را به وجود بياورد که با دخالت بازيکناني مانند ساسان انصاري ختم يه خير شد. 

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد