تسنيم/ سرمربي تيم فوتبال يوونتوس مي‌گويد بازي فرداي تيمش با ميلان، يکي از مهمترين بازي‌هاي فصل است.
ماسيميليانو آلگري که شاگردانش پس از شروعي نااميدکننده در رقابت‌هاي فصل جاري سري A ايتاليا، فردا شب (يکشنبه) در چارچوب هفته چهارم همين رقابت‌ها پذيراي ميلان هستند، با حضور در کنفرانس خبري پيش از اين ديدار گفت: اين يکي از مهمترين بازي‌هاي فصل است.ميلان در سال‌هاي اخير داراي اقتدار شده و به ثبات رسيده است. ما بايد عملکرد خوبي را از خود در بازي فردا به نمايش بگذاريم. ما در حال پيشرفت هستيم، با هم کار مي‌کنيم و بايد بردي که چهارشنبه شب در ليگ قهرمانان به دست آورديم را تداوم ببخشيم.
وي در خصوص وضعيت تيمش اظهار داشت: ترديدهايي در مورد ترکيب اصلي دارم که آن را حل خواهم کرد چون ما پيش از تعطيلات بعدي بابت بازي‌هاي ملي، بازي‌هاي زيادي در پيش داريم. مهم اين است که همه احساس کنند که در تيم نقشي دارن و هر موقع که فراخوانده شدند، آماده کمک به تيم باشند. ما عالي کار مي‌کنيم و فردا يک بازي خوب به لحاظ فني در پيش داريم. ميلان به ليگ قهرمانان بازگشته و چهارشنبه شب در تقابل با ليورپول بسيار باشخصيت بازي کرد.
سرمربي يوونتوس تصريح کرد: فردا بازي مهم و فوق‌العاده‌اي است، درست مثل تقابل‌هاي هميشگي يوونتوس و ميلان. اين بازي براي ميلاني‌ها مهمتر از ماست و فکر مي‌کنم اولين نشانه‌هاي مدعيان قهرماني از ماه نوامبر نمايان مي‌شود که فکر مي‌کنم تا آن موقع در جايگاه متفاوتي در جدول باشيم.
آلگري در پايان خاطرنشان کرد: سري A حالا متعادل‌تر شده است و فکر نمي‌کنم تيمي کار راحتي در پيش داشته باشم. به سادگي مي‌شود در اين ليگ امتياز از دست داد، اما در عين حال مي‌شود اوضاع را درست کرد. ما قطعاً فردا بازي خوبي از خود ارائه خواهيم داد.
تيم‌هاي يوونتوس ميلان در حالي از ساعت 23:15 فردا به مصاف هم مي‌روند که در حال حاضر روسونري با  9 امتياز در رده دوم جدول جاي دارد و بانوي پير با يک امتياز در مکان شانزدهم ايستاده است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد