تسنيم/ سرمربي تيم فوتبال ميلان از سرمربي يوونتوس تمجيد ويژه‌اي کرد و گفت که بازي فردا براي هر دو تيم مهم است.
استفانو پيولي که شاگردانش فصل جديد سري A ايتاليا را با سه برد متوالي آغاز کرده‌اند و فردا شب (يکشنبه) در چارچوب هفته چهارم همين رقابت‌ها هم ميهمان يوونتوس هستند، با حضور در کنفرانس خبري پيش از اين ديدار گفت: ما در سري A به اين دليل به پيروزي رسيده‌ايم چون بازي‌هاي باکيفيت‌تري نسبت به رقباي‌مان به معرض نمايش گذاشته‌ايم و به همين دليل بود که به ليورپول در ليگ قهرمانان اروپا باختيم. اميدوارم که تجربه به رشد ما کمک کند.
وي افزود: خوشحالم که دوباره با ماسيميليانو آلگري ملاقات مي‌کنم که انساني خيلي باهوش و مربي فوق‌العاده‌اي است. ديدن يوونتوس در اين وضعيت دور از انتظار بود، اما با اين حال فکر نمي‌کنم که ما در بازي فردا بخت اول پيروزي باشيم. يوونتوس داراي تاريخچه‌ و قهرماناني بزرگ است. اميدوارم فردا بازي متعادلي شود و هر تيمي که فوتبال بهتري ارائه دهد، شانس بهتري براي پيروزي خواهد داشت.
سرمربي ميلان تصريح کرد: اين بازي مهمي براي هر دو تيم است. انتظار دارم يوونتوس در بازي فردا هجومي باشد، اما اگر با تمرکز بالا بازي کنيم و قدرت لازم را داشته باشيم، مي‌توانيم آنها را شکست دهيم. بايد در خط مياني بهتر عمل کنيم، خطي در که بازي با ليورپول در آنفيلد نقص‌هايي داشتيم.
پيولي همچنين خبر داد که زلاتان ابراهيموويچ و اوليويه ژيرو به دليل مصدوميت قادر به همراهي ميلان در بازي فردا نيستند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد