آخرين خبر/ ليونل مسي، فوق ستاره آرژانتيني، که در پنجره نقل و انتقالاتي تابستان اخير با اتمام قرارداد خود در بارسلونا راهي پاري سن ژرمن شد، به نظر مي رسد که علاقه ويژه اي به شهر پاريس و باشگاه پاري سن ژرمن دارد چرا که با تي‌شرتي مرتبط با اين موضوع در خيابان هاي شهر پاريس ديده شده است.

به گزارش فوتبالي، ليونل مسي ساليان سال بود که به خاطر بازي در باشگاه بارسلونا در شهر بارسلوناي اسپانيا زندگي مي کرد اما اکنون با تغيير باشگاهش به شهر پاريس فرانسه منتقل شده است و در اين شهر زندگي مي کند و به نظر مي رسد که از زندگي در پاريس هم راضي است و از آن لذت مي برد چرا که هم خودش و هم همسرش تصاويري را از پاريس‌گردي هايشان منتشر مي کنند و در اين تصاوير خوشحال به نظر مي رسند.
اما به تازگي در شبکه هاي اجتماعي عکسي از ليونل مسي در خيابان هاي پاريس منتشر شده است که فوق ستاره آرژانتيني در اين عکس ها تيشرتي جالب بر تن دارد که روي آن سه بار نام شهر پاريس نوشته شده است. در واقع روي پيراهن ليونل مسي نوشته شده "PARIS PARIS PARIS" و همچنين طرحي از شهر پاريس فرانسه روي آن وجود دارد و به نظر مي رسد ليونل مسي علاقه ويژه اي به شهر پاريس پيدا کرده است.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد