فارس/ عضو هيات مديره باشگاه فولاد خوزستان توضيحاتي را در خصوص پنجره بسته نقل و انتقالاتي اين تيم ارائه کرد.
اسماعيل گودرزي در خصوص شرايط تيم فولاد خوزستان اظهار داشت: با توجه به اينکه پنجره نقل و انتقالاتي ما بسته است، پس از توافق با ويسي توانستيم در اولين گام تقريبا اسکلت تيم را حفظ کرديم. اردوي خوبي در کردان کرج داشتيم. الان در اردوي دوم در تهران هستيم. اولين بازي دوستانه را مقابل گل گهر تيم خوب امير قلعه‌نويي برگزار کرديم. بعد با خيبر و ذوب آهن بازي داريم. تمرينات آماده سازي را پشت سر مي‌گذاريم و اگر پنجره هم باز شد چند بازيکن خوب براي ليگ قهرمانان آسيا به تيم اضافه مي‌کنيم.
نايب رييس هيات مديره باشگاه فولاد خوزستان در مورد اينکه چقدر به درخشش در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا اميدوار است، گفت: پنجره ما بسته است اما با توجه به اينکه خوزستان مهد فوتبال است. آکادمي خوبي در فولاد داريم. با ويسي صحبت کرديم که با همين وضع موجود يک تيم خوب را روانه ميدان کند. ان‌شاالله با ترکيبي بين بازيکنان با تجربه و جوان، سعي مي‌کنيم هم فصل را به خوبي شروع کنيم و هم در ليگ قهرمانان آسيا نتايج خوبي بگيريم.
وي در مورد اينکه در فصل گذشته فولاد عملکرد خوبي در آسيا نداشت، عنوان کرد: ما به پلي آف رفتيم و يک بازي خوب با العين داشتيم. هيچ کس فکر نمي‌کرد ۴ گل به اين تيم بزنيم. وارد مسابقات شديم، هم‌ کرونا ما را اذيت کرد هم اينکه بعضي بازيکنان براي اولين بار در اين بازي‌ها حضور داشتند. تجربه خوبي براي فولاد بود. امسال با توجه به اينکه اکثر بازيکنان تجربه آسيا را دارند، سعي مي‌کنيم شروع خوبي داشته باشيم و به اميد خدا از گروه صعود کنيم.
گودرزي در مورد پنجره نقل و انتقالاتي فولاد گفت: قرار بود چند روز پيش دادگاه CAS راي را اعلام کند. نمي‌دانم چه اتفاقي افتاد و يک ماه تاخير انداخت.‌ حتما دوستاني هستند که نمي‌خواهند پنجره فولاد باز شود.
وي در مورد اينکه آيا اين افراد داخل ايران هستند، اظهار داشت: نمي‌توان به کسي تهمت زد ولي CAS يک دادگاه عالي است که در مورد اين پرونده کوچک انقدر تاخير مي‌کند در صورتيکه پرونده‌هاي بزرگتر را زودتر جواب داده است. دوست داشتيم سريعتر اين اتفاق بيفتد که متاسفانه نشد. پيگير هستيم که بتوانيم سريعتر پنجره را باز کنيم و بازيکنان جديد را اضافه کنيم.
نايب رئيس هيات مديره فولاد در مورد اينکه اواخر مهر به عنوان زمان شروع ليگ اعلام شده، گفت: هنوز نه چيزي به ما اعلام نشده، با توجه به اينکه در همان زمان پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا است احتمال دارد ليگ در هميان تاريخ شروع شود اما سوپر جام قطعا برگزار نمي‌شود. اگر ليگ شروع شود ما آماده هستيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد